Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z odpalaniem


NuMeR

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przy temperaturze w okolicach 0' C pojawił się problem z odpalaniem. Wymieniłem już akumulator bo był rzeczywiście padnięty ale problem jest taki sam nie chce odpalić za pierwszym przekręceniem kluczyka tak jak by nie miał siły po 2 razie odpala ;( problem nie występuje po 6h jak wychodzę z pracy odpala za pierwszym razem ? Świece żarowe i Filtr paliwa wymieniałem 25tys temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przy temperaturze w okolicach 0' C pojawił się problem z odpalaniem. Wymieniłem już akumulator bo był rzeczywiście padnięty ale problem jest taki sam nie chce odpalić za pierwszym przekręceniem kluczyka tak jak by nie miał siły po 2 razie odpala ;( problem nie występuje po 6h jak wychodzę z pracy odpala za pierwszym razem ? Świece żarowe i Filtr paliwa wymieniałem 25tys temu.

 

to może filtr wymień jeszcze raz :D , zależy jakie "cudo" lejesz do baku ... ,albo ci słabo paliwo pompuje z zbiornika i potrzeba na 2 razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tankuje tylko i wylacznie na stacji SHELL wiec to raczej nie cudo. co do filtra paliwa to musze w wekend odsaczyc wode bo jest zaworek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tankuje tylko i wylacznie na stacji SHELL wiec to raczej nie cudo. co do filtra paliwa to musze w wekend odsaczyc wode bo jest zaworek.

 

SHELL czy BP czy LUKOIL czy tam inne to i tak ORLEN + inne dodatki dla każdego , mam bazę paliw nr.1 za plecami więc wiem co z czym (sąsiad pracuje , zdaje relacje)

 

ogólnie tankuj lepsze niż to zwykłe ... :thumbsup: , brak problemów

 

a filtr lepiej zmienić niż go odsączać ,aż tak wiele nie kosztuje 100zł max z wymianą jeśli się nie mylę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdz przekażnik świec żarowych. hmmm .idzie go obejść na moment sprawdzania, i w tedy będziesz wszystko wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...