Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dławienie silnika


Gość CinekWRC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od dwóch dni mam taki mały problem z nissanem, gdy jade na niskich(ok1000obr/min) obrotach np na 3biegu po schamowaniu i dodam gazu nagle występuje jedno szarpnięcie silnika, jak by na chwile zgasł, albo nie dostał paliwa i dalej ciągnie normalnie, wcześniej coś takiego nie występowało, wiecie co to moze być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jeździ mając 1000obr na 3 biegu? Za niskie obroty to i auto szarpało. No chyba że ja czegoś nie zrozumiałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest to , z tym 1000obrotów to troche przesadziłem... ale nawet przy 2000 po dodaniu gazu potrafi przerwać i nie jest to typowe szarpanie z powodu za niskich obrotów, tylko zaczyna sie wkręcać, nagle jest szarpniecie iwkręca sie dalej płynnie, występuje taka przerwa i tylko zdarza sie to po hamowaniu, nie wiem czy przypadkiem pompa paliwa nie pada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze u mnie głowica nie byla robiona i nie pompuje mi cisnienia w układ chłodzenia ani nie robi sie maź w oleju, a robię dość duzo km dziennie więc gdyby z głowica było coś nie tak to raczej bym to zauwazył, ktoś jeszcze ,ma jakies pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...