Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Sunny III Y10 Wymiana przednich łożysk


Gość Manieks7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym w swoim nissanie sunny III 2.0D Y10 1992r (combi) wymienić przednie łożyska, ponieważ przy 50km/h zaczynają strasznie szumieć, ale gry skręcam delikatnie w lewo - szum znika. Prosiłbym o radę jakie kupić z allegro, chcę kupić parę i również chciałbym aby było tanio i dobrze. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

 

Na prawdę nikt nie wie? teraz wiem że na 100% łożyska ponieważ podniosłem jedno koło i "jechałem" i też był szum. Czy łożyska z N14 będą takie same dla Y10?

 

http://moto.allegro.pl/lozysko-przod-almera-n15-sunny-n14-y10-wawa-montaz-i2009413292.html

Co sądzicie o firmie "NTY" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj zawsze nowe lożysko troche polata tak jest takie samo y10 n14 przy wymianie przydała by sie prasa lub duuzy młotek ale młotkiem można uszkodzić nowe

rozsądne łożysko ok150zł pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cysiek89

Ty tam masz ABS ?? jeśli tak to koszt około 90 zł szt. ja tak płaciłem u znajomego w sklepie za firmę BTA i spokojnie długo mi wytrzymały i dalej jeżdżą. Jeśli byś chciał to daj znać to ci mogę wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...