Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

3 żarówki spalone w 3 lata-czy to normalne?


ron5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,w mojej navarze w ciągu 3 lat spaliły się 3 żarówki w przednich lampach-te główne zarówki.

Nie wiem czy paliła się zawsze ta sama strona.Inne żarówki sie nie przepalają.

Czy to jest w miarę w normie?Co ewntualnie sprawdzić w instalcji?I jeszcze jedno-czy wyniana żarówki można zrobić w Navarze samemu?czy to proste?Z góry dziękuję za porady i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeździć na światłach całą dobę, więc może 1 żarówka na rok to normalne zużycie. Żarówki wymieniasz samemu. Dosyć prosta sprawa (problematyczna jest wymiana żarówek w halogenach w zderzaku), opisana jest w instrukcji ale i bez niej powinieneś sobie poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana raz na rok żarówek to norma , czasami nawet tego nie wytrzymują, a wymiana jest banalnie prosta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam częściej, ale obstawiam że jest to spowodowane naszymi drogami i twardością zawieszenia. Miałem bixenony zamontowane też się paliły ale obstawiałem wtedy że to wina kiepskich małych skośnookich rączek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w żarówce to tylko cienki , mały drucik. Zawsze może się urwać na naszych drogach.

W domu są żarówki i też się przepalają, choć rzadko je ruszamy /no,dwa razy do roku-na święta/.

Pozdrowionka i szampańskiej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...