Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z przyspieszaniem


Gość Misztal11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Misztal11

Witam wszystkich.obecnie mam taki problem z (primera p12 1.6cc 2002).auto się dlawi i dusi po próbie przyspieszenia i dodaniu gazu na maxa.zostały wymienione następujące części - przeplywka,2 czujniki wału i wałka,filter powietrza,świece irydowe denso, olej plus filter i rozrzad 2  plozy, łańcuch i napinacz)i nic to nie dało,dodam rownież ze przy naprawie rozrzadu mechanik stwierdził ze wariator jest zablokowany .czy może ma coś wspólnego wariator z tym dławieniem.Może ktoś był w podobnej sytuacj ?

 

Nie mam pojęcia co dalej robić, czy wymienić ten wariator? A jak to nic nie pomoże 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misztal11

Szukałemale cały czas pisze o tych rzeczach co wymienilem,a nic niemoge znaleść o tym wariatorze i nie mam pojęcia czy to może być przyczyną bo już mam dość wydatków,inna sprawa jak bym wydał a widział rezultat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misztal11

Dzięki Mirek za pomoc ale już szukałem dlawienie i duszenie itd ale wszędzie to samo pisze (przeplywka,czujniki,rozrzad,świece,filtry,pompą) to wszystko wymienione lub sprawdzone i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misztal11

Hurra auto naprawione.przeplywowiez był zły,kupiony zamiennik nowy za 200 zł ale okazało się ze tez do du...y bo został wymieniony przed wymiana rozrzadu,a po wymianie rozrzadu nic to niezmienilo.mechanik nie miał już pomysłu co zrobić i wsadzil stary przeplywomiez i autko jak nowe.

 

Dodam jeszcze ze nowy przeplywomiez miał na biegu jałowym 1,7 V a stary 1,4 V.Zgupiałem z tym wszystkimdlaczego orginalny z bosha o słapszym napięciu jest lepszy od zamiennika a mocniejszym napięciu.ciekawe czy ktoś by na to wpadł.Tak wiec ludzie!! O podobnych problemach sprawcie pierw rozrzad a potem wymieniajcie części.można sprawdzić samemu,jak napinacz jest wyciągnięty o 15 mm to wymiana.pozdrawiam wszystkch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...