Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

gniazda 12v - brak napięcia


Leon 73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pytam, bo nie znalazłem nigdzie indziej - od jakiegoś czasu moje gniazdka 12V w kabinie (pod zapalniczką, w schowku i w bagażniku) nie mają napięcia. Pomyślałem sobie, że to bezpiecznik, ale przejrzałem bezpieczniki w schowku i wszystkie ok. Z rozpiski na klapce nie wykumałem które są od gniazdek, no chyba, że muszę jeszcze pogrzebać w tych pod maską. Może ktoś z Was już miał podobny problem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość opacinski

Nie jestem pewien, czy gniazdo zapalniczki jest na tym samym bezpieczniku co pozostałe gniazda zapasowe. Jezeli tak, to sprawdz bezpiecznik nr 7-/ 15 A / w kabinie - on zabezpiecza gniazdo zapalniczki / lewy rząd, górny bezpiecznik przed wolnym miejscem; albo licząc od dołu lewego rzędu to bezpiecznik na pozycji 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapalniczka działa, ten bezpiecznik już sprawdzałem. Dowcip polega na tym, że nie działają pozostałe gniazda, a bezpieczniki niby są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jak będę przy okazji na warsztacie to rzucę temat, dam później znać jak wyszło. Narazie aura nie sprzyja na wydumki.

 

Sprawa bardzo banalna - bezpiecznik wyglądał na cały a nie przewodził :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...