Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ostatnia jazda Tiidą


Yankee595

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów

 

W związku ze zmianą samochodu i jednocześnie marki (nie będzie to już :nissan2: ), chciałem się pożegnać i podziękować za wspólne chwile na forum oraz możliwość wymiany poglądów i doświadczeń na temat Tiidy.

 

A propos doświadczeń związanych z posiadaniem Tiidy, to miałem ją prawie 3 lata, przejechałem może nie wiele bo trochę ponad 27 kkm, ale nie mam zastrzeżeń do eksploatacji tego samochodu bo nie miałem z nim problemów eksploatacyjnych.

Średnie spalanie z tego okresu to 7,9 litra/100 km.

Samochód może nie grzeszy urodą, ale można się przyzwyczaić. :rolleyes:

 

Na koniec życzę wszystkim forumowiczom bezproblemowej eksploatacji Waszych Tiidek oraz radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku.

 

Pozdrawiam Yankee :wave:

 

PS. W garażu pozostał mi jeszcze z TIIDY bagażnik dachowy THULE. Kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów

 

W związku ze zmianą samochodu i jednocześnie marki (nie będzie to już :nissan2: ), chciałem się pożegnać i podziękować za wspólne chwile na forum oraz możliwość wymiany poglądów i doświadczeń na temat Tiidy.

 

A propos doświadczeń związanych z posiadaniem Tiidy, to miałem ją prawie 3 lata, przejechałem może nie wiele bo trochę ponad 27 kkm, ale nie mam zastrzeżeń do eksploatacji tego samochodu bo nie miałem z nim problemów eksploatacyjnych.

Średnie spalanie z tego okresu to 7,9 litra/100 km.

Samochód może nie grzeszy urodą, ale można się przyzwyczaić. :rolleyes:

 

Na koniec życzę wszystkim forumowiczom bezproblemowej eksploatacji Waszych Tiidek oraz radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku.

 

Pozdrawiam Yankee :wave:

 

PS. W garażu pozostało mi jeszcze parę rzeczy z TIIDY: felgi aluminiowe ENZO w doskonałym

stanie i bagażnik dachowy THULE, które są do sprzedania. Kontakt na priv.

Siemka!!!!wnioskuję że się udało,pochwal się czym teraz będziesz brykał :wave: :wave: :wave:

Ja też miałem zamiar właśnie zmieniac,ale jakoś polubilem to dziwadło,które chyba też mnie lubi(szczególnie przed dystrybutorem) i wykupiłem pakiet 2 lat "ubezpieczenia"więc się pobujam(przebieg mam dokładnie 2X większy.powodzenia i koniecznie bogatego prezentu :wave: pod chojrakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siemka!!!!wnioskuję że się udało,pochwal się czym teraz będziesz brykał :wave: :wave: :wave:

Ja też miałem zamiar właśnie zmieniac,ale jakoś polubilem to dziwadło,które chyba też mnie lubi(szczególnie przed dystrybutorem) i wykupiłem pakiet 2 lat "ubezpieczenia"więc się pobujam(przebieg mam dokładnie 2X większy.powodzenia i koniecznie bogatego prezentu :wave: pod chojrakiem

 

 

Witam ponownie

ponieważ auto pozostaje jednak w rodzinie - będzie nim jeździł mój brat - więc do końca nie rozstaję się z Forum i będę tu pewnie zaglądał :D

a wszystkim posiadaczom TIIDY życzę bezproblemowej eksploatacji :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...