Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Moj nowy dywanik - alu


Gość Jordi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co do syfu to hmmm latwiej sie to myje niz dywanik z materialu, poprostu pod wode i juz, a zima bede jezdzil na starej materialowej aluminiowa schowam do domu i juz. dywanik jest normalnie polozony nie jest jakos przyklejany czy wkrecany, pasuje idealnie ;)

 

wycinal mi znajomy, ma takie wielkie nozyce do blachy. Boki mam oklejone uszczelka gumowa dookola

 

Jest to normalna blacha aluminiowa, perforowana czy jakos tak, ogladalem te dywaniki gumowe pomalowane srebna farba to chyba wiadome ze nie ma porownania.

 

na tych aluminiowych fajnie teraz swieci moj czerwony neon co mam w nogach fajnie sie odbija na czarnym materialowym dyw. ten neon tak blakł teraz jest cool :)

 

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ci bedzie wygladał ten dywanik alu bo ja mam przynitowane prostokąty z takiej blachy to po 3 mies stał sie cały porysowany od drobnych kamyczków czyli piasku, ktory przylepia sie do butów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ci bedzie wygladał ten dywanik alu bo ja mam przynitowane prostokąty z takiej blachy to po 3 mies stał sie cały porysowany od drobnych kamyczków czyli piasku, ktory przylepia sie do butów :(

Nic nie jest wieczne ale trzy miechy to troche mało mogłeś buciki trzepać :lol:

Ps Mam kolesia do jego samochodu niewsiądziesz jak bucików nie otrzepiesz :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie jeszcze nie mialem okazji jezdzic jak bylo mega mokro, narazie tylko w lekkim deszczu i nie bylo slisko, wiadomo ze blotko bedzie bardziej widoczne na alu niz na zwyklym dywanie, ale szmatka jest pod siedzeniem i poprostu sie przeciera. Co do trwalosci to sie okaze, staram sie wlasnie otrzepac buty jak wsiadam hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
mam alu dywaniki juz 1,5roku.2ga zime smigam i blota jeszcze nie mialem.trzepac dobrze buty trzeba i cacy

 

a ja polecam dodatkowo ustawic nawiew na nogi zawsze jezdze tak w zimie i nie mam problemow z blotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...