Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Świąteczne życzenia i Udanego Sylwestra 2011


dudi4all

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Koledzy Forumowicze, z okazji Świąt Bożego Narodzenia, pragnę życzyć Wam wszystkiego najlepszego, oby te Święta spędzone były w ciepłym rodzinnym gronie, życzę również pysznego karpia i pogody ducha, a na drogach życzę Wam drodzy Koledzy wyrozumiałości i cierpliwości dla wszystkich, którzy śpieszą się do swoich rodzin i najbliższych w ten świąteczny czas. A dla naszych Tyranków życzę wielu dni, tygodni, miesięcy...a nawet lat bezawaryjnej pracy, i żeby uszczęśliwiały nas każdym przejechanym kilometrem.

 

 

WESOŁYCH ŚWIĄT KOLEDZY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nas Admin stąd pogoni, ale póki ubiera choinkę i nie widzi to i ja Wam, Drodzy zTyrani złoże najlepsze, najserdeczniejsze życzenia. Oby te Święta były czasem szczególnym. Oby zdrowie dopisywało i dobry nastrój Was nie opuszczał. Oby Wasze kobiety (lub mężczyźni) spoglądały(-li) życzliwiej na te godziny poświęcone dopieszczeniu Tyranków i oby Wasze wychuchane autka odwdzięczyły się milionami bezawaryjnie przejechanych kilometrów.

 

WESOŁYCH ŚWIĄT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może przy okazji : SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU, dla tych co lubią - błota po klamki, a dla pozostałych - śniegu( tak z 20cm, żeby ze "zdziwioną miną" omijać zakopane osobówki)...ja to jakiś pechowy jestem - kiedy jeździłem cywilnym autem to co dzień zima drogowców zaskakiwała, a teraz nie dość, że kupili nowy sprzęt do odśnieżania to na dodatek nie chce padać...na tacę dać czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Wszystkim lepszego niż poprzedni, Nowego 2012 Roku, mniej awarii naszych aut i tańszego paliwa :-) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...