Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Naprawa rozrusznika Terrano I 2.7td


Gość Łatek

Rekomendowane odpowiedzi

W kwietniu firma dokonała naprawy rozrusznika tj.wymiana szczotek i wirnika...i w grudniu rozrusznik ponownie padł. Teraz ta sama firma twierdzi, że szczotki rozpadły się a wirnik zapiekł się... Przejechałem w tym czasie ok. 400km, ogólnie po asfalcie. Może ktoś podpowie mi .czy jest określony czas gwarancji w przypadku takiej usługi ? Żywotność szczotek wydaje się bardzo dziwnie krótka.... :warning:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu firma dokonała naprawy rozrusznika tj.wymiana szczotek i wirnika...i w grudniu rozrusznik ponownie padł. Teraz ta sama firma twierdzi, że szczotki rozpadły się a wirnik zapiekł się... Przejechałem w tym czasie ok. 400km, ogólnie po asfalcie. Może ktoś podpowie mi .czy jest określony czas gwarancji w przypadku takiej usługi ? Żywotność szczotek wydaje się bardzo dziwnie krótka.... :warning:

 

na moje oko to tylko cos było przeczyszczone. Rok temu tez regenerowałem rozruch sczotkotrzymacz itd. W tym czasie nieraz był zalany błotem i działa :) Jednym słowem zrobili Cię w "bambuko" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...