Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chlapacze a raczej ich brak...


Baginek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Wy w waszych Jukach macie chlapacze?? Jak się sprawują??

 

U mnie ich brak a co sie wiąże z autem brudnym po same klamki :(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dostałem chlapacze na przód w prezencie świątecznym od dealera :) krótkie bo krótkie ale dają radę. Koszt ori chlapaczy taki sam jak dla Outlandera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlapaczy nigdzie nie daja w komplecie z nowym autem (przynajmniej te marki dla tzw. zwykłych ludzi ;) To samo dotyczy dywaników. Takie mam doświadczenia...

Ja dostałam dywaniki, chlapacze i alarm po okazyjnej cenie przy zakupie. Trzeba o nie twardo walczyć :)

Ale funkcje swoją spełniają. Poza tym tylnie chlapacze rozumiem jako ukłon w strone kierowcy, który jedzie za mną podczas deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratisowo nie dają ale można kupić razem z autem nie płacąc extra. Mój dealer zapytał co sobie życzę do auta i dopiero potem rozmawialiśmy o cenie finalnej, a chlapacze były naprawdę gratis dwa miesiące po zakupie (też byłem zaskoczony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam chlapacze gratis, miałam wybór albo listwy boczne na drzwi(ochronne),albo chlapacze.

 

Dywaniki ,alarm i czujnik cofania wynegocjowałam:) też gratis.

Edytowane przez zoja61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja Acenta 117

cena 61.600

jeśli chodzi o negocjacje..cóz,posiadam dar ha,ha

a serio to do dwóch dealerów dzwoniłam i licytowałam się z nimi" kto da wiecej" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja Acenta 117

cena 61.600

jeśli chodzi o negocjacje..cóz,posiadam dar ha,ha

a serio to do dwóch dealerów dzwoniłam i licytowałam się z nimi" kto da wiecej" :)

 

Acenta + sport + dynamic czy tylko dynamic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też po rozmowie a raczej któtkich negocjacjach z dealerem otrzymałem w gratisie przednie chlapacze. Jednak po pół roku użytkowania zdecydowanie bym wziął również i na tył (nawet za dopłatą).

Kwestię dywaników nie musiałem negocjować - dealer sam na starcie zaproponował że w gratisie je dostanę (nawet miałem wybór - gumowe czy materiałowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja chlapacze przednie już miałem założone dywaniki zaproponowali sami też do wyboru gumowe lub welur, a alarm wynegocjowałem w tej samej cenie i byłem zadowolony ale takiego daru jak zoja61 to nie mam czujnik cofania też bym chciał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chlapacze przednie już miałem założone dywaniki zaproponowali sami też do wyboru gumowe lub welur, a alarm wynegocjowałem w tej samej cenie i byłem zadowolony ale takiego daru jak zoja61 to nie mam czujnik cofania też bym chciał :(

 

Z czujnika cofania jestem baaardzo zadowolona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Za chwilę jesienne słoty pokażą jak bardzo naszym Jukom brakuje osłon przeciw błotnych, oferowane chlapacze przez salony są obłędnie drogie ( za przednie 170 zł i 170 zł. za tylne)  

Tymczasem średnia cena do innych marek samochodów wynosi cca 100 zł za komplet (przód i tył),

są również chlapacze uniwersalne które nie są dedykowane do Juka  - czy ktoś już rozwiązał ten problem oczywiście tym tańszym sposobem ???

Edytowane przez ziuka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się ze tylko servis pozostaje od czasu do czasu mozna na portalach aukcyjnych znalejść uzywki ale cena tez nie jest atrkacyjna oraz nowe które z przesyłką wychodzą tyle samo, dziwi mnie ze firmy które produkują zamienniki do różnych aut nie maja w swojej ofercie do JUKE.

 

chyba zapytam gdzieś gdzie maja drukarki 3D ile by takie chlapacze kosztowały..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam założone ale czy spełniają swoją rolę w 100% ?? chyba nie!! Troszkę szersze by się przydały ale lepsze to niż nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę jesienne słoty pokażą jak bardzo naszym Jukom brakuje osłon przeciw błotnych, oferowane chlapacze przez salony są obłędnie drogie ( za przednie 170 zł i 170 zł. za tylne)  

Tymczasem średnia cena do innych marek samochodów wynosi cca 100 zł za komplet (przód i tył),

są również chlapacze uniwersalne które nie są dedykowane do Juka  - czy ktoś już rozwiązał ten problem oczywiście tym tańszym sposobem ???

Nie jest najgorzej (najdrożej).

W zimie, gdzieś w zaspie, urwałem przedni w X-trailu. Dealer zażyczył sobie 450 zl/szt. I to była oficjalna cena. O zamiennikach się nie wypowiadam.

 

Ale posiadanie chlapaczy ... bezcenne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Minęło osiem miesięcy od dyskusji o chlapaczach, czy może ktoś z Jukowiczów ma jakieś nowe wieści na temat ewentualnych nowych ofert  producentów błotochronów ? Przydały by się nieco szersze i na pewno tańsze od aktualnie proponowanych.

Tak wygląda samochód po wjechaniu w niewielką kałużę.

post-63487-0-53024500-1405365494_thumb.jpg

post-63487-0-98751800-1405365516_thumb.jpg

post-63487-0-60956000-1405365528_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ziuka to fakt że bez chlapaczy to masakra. ja po pół roku zainwestowałem w te oferowane przez nissana i jestem zadowolony w 85% i z tego co pamiętam kosztowały 150zł za przód i 150 zł za tył. Może znajdziesz gdzies na allegro taniej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie  wiem gdzie szukać instrukcji dotyczącej montażu chlapaczy do  Juka , a  wydaje mi się że była na naszym forum.

Proszę pomóżcie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne pasują w o otwory montażowe w JUKE bez problemu .W pudełkach po chlapaczach  powinna być instrukcja ich montażu o ile pamiętam.

Nie ma ładnych zastępczych. Niestety tylko drogie :nissan2:  oryginały .

Edytowane przez clawis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne pasują w o otwory montażowe w JUKE bez problemu .W pudełkach po chlapaczach  powinna być instrukcja ich montażu o ile pamiętam.

Nie ma ładnych zastępczych. Niestety tylko drogie :nissan2:  oryginały .

Nie wiem jakie to będą , ale zamówiłem takie - http://www.aliexpress.com/item/Accessories-Fit-For-2011-Nissan-Juke-Front-Rear-Mudflaps-Mud-Flaps-Mudguards-Splash-Guards-Fender-Kit/32508511076.html?spm=2114.01020208.3.309.l5gN0J&ws_ab_test=searchweb201556_6_79_78_77_80,searchweb201644_5,searchweb201560_1  

Cena jest zmienna (od 44 dol. do 50 dol. za komplet przód i tył)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają jak oryginalne.Powinny pasować.Ale pewno dotrą pod koniec stycznia. :D :D
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...