Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Drążek kierowniczy


t0masz

Rekomendowane odpowiedzi

Więc jak w temacie, miałem taki mały kłopot, a mianowicie kupiłem drążek kierowniczy (najprawdopodobniej 48560-31G25).

Drążek ten nie pasował - gałka od przekładni kierowniczej miała za małą średnicę.

Kolejny drążek już szukany po serwisówce to 48560-61G25 i tutaj znalazłem Kager 41-0991 w tym przypadku już wszystko pasowało.

Moje pytanie od czego mógł być ten pierwszy drążek? Chcę go sprzedać na allegro ale niechce komuś zrobić kłopotu. Jest identyczny jak do Terrano I tylko obie gałki są o tej samej średnicy, a w WD21 od przekładni kiewrowniczej jest grubsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Tez to przerabialem ja z kolei mam otwór na stożek w najszerszej czesci 16 mm a wiekszosc miala 15,2. Te podobno wychodziły od 93 r. Wiec najlepiej jak podasz wymiary bo moze byc rożnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu są dwie wersje zależnie od rocznika,

mam do sprzedania środkowy z mniejszymi stożkami bo też nie sprawdziłem, dostałem od znajomego dałem do regeneracji, żeby sobie wymienić i nie blokować auta a tu kicha, jakby ktoś chciał oddam w rozsądnej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ten drążek środkowy regenerowałeś jakie koszty ? bo ja mam wyrabany i musze cos postanowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest najbliżej firma w wołominie, biorą z tego co pamiętam 60 czy 70zł za stronę, poszukaj koło ciebie też na pewno będzie jakiś spec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc. Ja już swój wystawiłem na allegro za 110 zł.

Teraz jeszcze gałki muszę skompletować a z tego co widzę to też nie taka prosta sprawa.

Nowe gałki do starszego Terrano też mam do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...