Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

przeciw mgielne, tempomat czy można domontować co potrzebne


Gość pogan4x4

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

wyczytałem na forum ze pathfinder ma przygotowaną instalację pod światła przeciw mgielne i chciałem takowe światła dokupić ale zauważyłem pewien problem w moim przypadku na rogalu od świateł mogę tylko raz przekręcić na przeciwmgielne. znalazłem coś takiego http://allegro.pl/przelacznik-swiatel-navara-d40-pathfinder-r51-05-i1982605694.html i niewiem czy wystarczy jak zmienię rogal czy trzeba jeszcze coś więcej zmieniać?

 

Następne pytanie z tej samej beczki chciałbym dołożyć tempomat, ale nawet nie wiem jak ma zrobione sterowanie. czy na osobnym rogalu ja np vw passat czy może tymi guzikami które są w kierownicy. może ktoś ma tempomat i może mi podpowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempomat ma sterowanie przyciskami z prawej strony kierownicy

Co do przeciw mgielnych to trzeba zmienić włącznik zamontować przekaźnik w skrzynce pewnie jakiś bezpiecznik i chalogeny

powinno działać co do tempomatu to nie wiem czy nietrzeba będzie programować coś w kompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem mozliwe, ze przekaznik i bezpiecznik do przeciwmgielnych juz jest.

tak jest np w jeepie: kupuje sie zestaw: manetke przełacznika na wymiane oraz lampy, montuje, podpina pod istniejaca juz instalacje i wszystko dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dzieki za odpowiedzi. juz wszystko wiem znalazłem nissanowską instrukcję obsługi i jest tam czarno na białym ja to zrobić. gdyby ktoś potrzebował mogę przesłać na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

dzieki za odpowiedzi. juz wszystko wiem znalazłem nissanowską instrukcję obsługi i jest tam czarno na białym ja to zrobić. gdyby ktoś potrzebował mogę przesłać na maila

 

....będę bardzo wdzięczny jeśli dasz rade przesłać ta instrukcje (lisowczyk01@wp.pl)

ps- zauważyłem ze są lampy tzw europejskie (tylko lewe) i one maja jeden (ten najniższy klosz koloru czerwonego- chyba do p/mgielnego)

jesli one maja takie rozwiązanie to może można w tym miejscu u nas wkręcić czerwoną żarówkę (w wersjach z USA - w tym miejscu klosz jest biały) - podłączyć kabelek i może nie trzeba mocować w zderzaku jakiś dodatkowych lampek

 

4.0 V6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...