Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pas środkowy tylnek kanapy


Gość gość portalu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gość portalu

Witam,

zastanawiam się nad kupnem tego samochodu-raczej roczniki 2007-2009 i mam pytanie:czy paś środkowy tylnej kanapy jest dwu- czy trzypunktowy?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy.

Chyba już od dawna nie ma innych. Ostatni dwupunktowy miałem w Galancie z 1989. Co to był za samochód........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji ... probowł ktoś zamontowć fotelik dla dziecka tym środkowym pasem. Ja chyba miałem jedną próbę ale coś mi nie wychodzio. Juz niepamiętam czy pas środkowy byl za krotki, czy fotelik się gibotał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypinałem fotelik , wszystko było OK . , fotelik zamocowany sztywno i bez problemów z pasem .

Ps. Może za mało praktyki kolego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie miałem problemu z montażem fotelika na śrosku. Ale jednak zamocowanie na bokach jest stabilniejsze, gdyż miejsca są wklęsłe i podstawa fotelika się w nie "zapada". Pas środkowy ma dodatkową klamrę, która niestety nie poizwala nieruchomo/sztywno zamocować fotelika i zaciągnąć mocno pas, Lepiej jest zamocowany na bokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na środku montowałem bazę do fotelika Graco (0-13kg) no i oczywiście fotelik też i wszystko ładnie się trzymało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jeszcze co się montuje ja próbowałem zamontować nosidełko ale zwątpiłem jak zobaczyłem, że strasznei niestabilnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...