Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nieszczelna klapa kombi


Gość dlugi726

Rekomendowane odpowiedzi

witam..mam problem z tylna klapa w kombi 1.9dci mianowicie podczas jazdy cisnie mi powietrze i przy wiekszych predkosciach robi sie jeden wielki gwizdek prawie nie slychac radia...ostatnio rozebralem wszystkie plastiki poskladalem na nowo wymienilam uszczelke i bylo troche lepiej ale po paru dniach znow to samo:( ma ktos moze pojecie gdzie i kto takimi rzeczami sie zajmuje w Sosnowcu i okolicy...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej..dzieki za podpowiedz ale probowalem juz tego zamek opuszcze to nie zamyka mi sie klapa wogole a jak chcialem popuscic na zawiasach to nie ma tam mosliwosci regulacji na tych na klapie a zas z drugiej strony sa zaspawane przez jakas k**we:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jesli chodzi o wypowiedz mirekg9 próbowałem podnieśc do góry jest jeszcze gorzej wieje jak cholera zastanawiam się czy nie zrobiłby tego blacharz ale nie ma nawet kiedy podjechac a z drugiej strony zawsze to pare zł zostaje w kieszeni jeśli sam to zrobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tego, to ja nie ruzumię. Podnosząc zamek, to klapa powinna mocniej dociskać do uszczelki. Może być i tak, że nie mógłbyś domknąć klapy, więc większego wiatru nie powinno być. Może to nie klapa, lecz co inne np. szyba boczna?

Spróbuj może jeszcze sprawdzić czy uszczelka jest prawidłowo założona i przesmaruj ją olejkiem silikonowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyby boczne raczej ok wiatr słychac jak najbardziej z tylnej klapy uszczelka nowa zalozona ale nic to nie dalo nie wiesz kto moze się tym zajmowac bo czasem mam wrazenie jak bym jechal autobusem a nie samochodem...chcesz miec problem kup p12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ostatnia myś która teraz przyszła mi do głowy, to może antenka? Może poprzednik wymieniał i nie jest orginalna a powietrze gwizda pomiędzy główką a blachą dachu? Choć z drugiej strony, gdyby była nieszczelność, to dostawała by się woda na posufitówke. Albo bat anteny tak przenosi dźwięk do środka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...