Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jakie głośniki almera N15


witto111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jakie głośniki mam kupić na przód do swojej almerki N15.(basy charczą).

Nie szukam niczego super,ale nie znam się na tym.

Jaka powinna być średnica i rozstaw otworów.

Czy wystarczy kupić same głośniki,czy trzeba dokupić dystanse.

 

Ps.Kiepsko odbiera mi radio(CIĄGŁE ZAKŁUCENIA).

Co z tym można zarobić?

 

Nie rozpisujcie się nad sprzętem z wyższej półki.To dla dziewczyny.Wystarczy że będzie grało bez trzeszczenia,rzężenia i charczenia.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po 1. z przodu masz zamiast kabli taśme podłączenie głośników wiec to jako pierwsze trzeba przerobić co mnie też czeka:( a głośniki kup jakies sony np. czy JBL clarion .

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam! mam takie pytanie. Zakupiłem głośniki hertz DSK 165 i piszę z takim zapytaniem jakie głośniki basowe na tył pasowałyby do tych co mam z przodu żeby to dobrze grało. Nie ukrywam że lubię gdy jest dość dobry bass:) Liczę na dobrą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wozisz ludzi z tylu? jesli nie, to po co Ci na tyl :P a skoro lubisz nizsze rejestry to zamiast tego do suba lepiej sobie dolozyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woze ludzi z tylu nie tak bardzo czesto ale jednak woze, a w tych glosnikach basu jest tyle ze prawie ze nic. Nie chcialbym suba bo bagaznik bede mial zaje***y glosniki basowe w zupelnosci by mi wystarczyly tylko pytanie jakie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczą, bo będą grały w powietrze (nie ma komory dla wytworzenia basu). Miałem po kupnie sunny głośniki z tyłu - clarion i grały tragicznie...Woofer z DSK potrzebuje wzmacniacza i nie ma zmiłuj - pod radiem pierdzenie przy wyższych głośnościach. Jako że lubię Car Audio, to włożyłem głośniki z przodu, wygłuszyłem taśmą dekarską drzwi, zamknięte otwory technologiczne i gra jak marzenie. Większość osób słuchających, powiedziała, że dla nich takie granie w 100% wystarcza i subwoofera by nie potrzebowały.Co do zagracenia bagażnika, to zaprojektowałem skrzynkę w boczek do sunny 3 drzwi i wystawiłem na Nissan z**e na sprzedaż - skrzynka na głośnik 20 cm (8") - nowo oklejona solidna i nie zagracaa bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że jak chcę mieć dobry bass to najlepszy będzie sub. A że ja się na tym nie znam to proszę o pomoc w dopasowaniu suba to moich głośników. Słyszałem że najlepszy będzie JBL lecz zdaję się na was i myślę, że ktoś mi doradzi dobrze i w miarę finansowo:)Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Koledzy powiedzcie jak moge przerobic ta tasme co z przodu jest do głośników?? :) ;/

 

Witam! mam takie pytanie. Zakupiłem głośniki hertz DSK 165 i piszę z takim zapytaniem jakie głośniki basowe na tył pasowałyby do tych co mam z przodu żeby to dobrze grało. Nie ukrywam że lubię gdy jest dość dobry bass:) Liczę na dobrą odpowiedź.

 

Siemasz też mam takie hertz-y z przodu :) a z tyłu w desce 6x9 JBL + skrzynia i wzmak i nie narzekam ;D

Edytowane przez Pinek705
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy powiedzcie jak moge przerobic ta tasme co z przodu jest do głośników?? :) ;/

 

 

Albo nowe kable pociągnąć, albo z orginalnych głoścników wycinasz gniazdo do którego podłącza się taśmę i przylutowujesz je do nowych głośników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wybaczcie że odkopuje temat, ale czy nie wystarczy wyciąć tą kostkę i po prostu połączyć kable do nowych głosników ? ;) Chcę tak zrobić i wolę się upewnić żeby nie wycinać kostki niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy powiedzcie jak moge przerobic ta tasme co z przodu jest do głośników?? http://forum.nissanklub.pl/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/smile.png ;/

 

 

 

Siemasz też mam takie hertz-y z przodu http://forum.nissanklub.pl/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/smile.png a z tyłu w desce 6x9 JBL + skrzynia i wzmak i nie narzekam ;D

 

Witam! Do tych moich hertz 165 zakupilem suba jbl 1100w i chciałbym jeszcze jakieś głośniki do tyłu żeby dźwięk był przestrzenny. Nie chodzi mi o bass bo od tego jest sub ale o dobrej jakości dźwięk:) co byście polecili? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tracić kasę na zestaw głośników do tyłu , zadbaj o właściwe umiejscowienie i ukierunkowanie tweeterów zestawu przedniego . Pojawi się głębia i szerokość , a wykonawcy sami wejdą Ci na maskę ...

 

Tylne głośniki tylko wnoszą bałagan na scenie stereo ... no chyba że masz dolby digital w aucie , wtedy to już pozostaje dostosować się do wymogów ilościowych głośników dla tego systemu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...