Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N14] Sprzęgło 4x4 do FWD


Gość luka51

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Czeka mnie wymiana sprzęgła w moim Sunnym N14 1,6 16V 102KM z 1994 roku silnik GA16DE i w związku z tym znalazłem bardzo okazyjny komplet na Allegro za 130 zł

 

http://moto.allegro.pl/sprzeglo-nissan-sunny-ii-iii-1-6-4x4-stanza-cherry-i1978920486.html

 

z tym że sprzedawca pisze, że pasuje to do auta z napedem na cztery koła. Niestety nie potrafi mi powiedzieć czy będzie pasowało do zwykłego przednionapędowca.

 

Co wy na to? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin1992_3b

Wątpię żeby to pasowało ponieważ sprzęgło w samochodach z napędem na cztery koła posiada koło dwumasowe i różni się wielkością i grubością od sprzęgła do samochodów z napędem na jedną oś więc raczej nie będzie pasowało ale niech wypowiedzą się mądrzejsi ode mnie bo mogę się mylić :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem będzie pasować bo nie ma 1,6 FWD jest to błąd nissana FWD były tylko w przypadku GTI-R FWD więc powinno pasować ale jeszcze poczekaj na inne wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem będzie pasować bo nie ma 1,6 FWD jest to błąd nissana FWD były tylko w przypadku GTI-R FWD więc powinno pasować ale jeszcze poczekaj na inne wypowiedzi

FWD - Front Wheel Drive, coś pomyliłes ;)

GTi-R to AWD - All Wheel Drive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie moja wina :) więc sprzęgło powinno pasować :) chodziło mi o 4 x 4 czyli AWD pomyliło mi się więc bo nie było słonecznych 4x4 1,6 :)

Mylisz się. Były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...