Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Atleon] Gdzie kupię części ???


Gość SpeedRabbit

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SpeedRabbit

Kupiłem niedawno Atleon`a 35.15, minęły 3 miesiące i jestem załamany dostępnością części zamiennych!!! Dosłownie nie ma nic, a jak jest i przychodzi ze sklepu/hurtowni to nie pasuje... Pękła mi tarcza i w sklepach/hurtowniach są tylko do wersji 4,5t a 35.15 lub 56.15 to nawet nie słyszeli (często nie słyszeli o czymś takim jak Atleon!) Dodzwoniłem się do dystrybucji na PL czyli VOLVO POLSKA i Pan oznajmił mi że są tyle, że po 950zł netto za sztukę :thumbsdown: Przecież nie wymienie jednej a na dwie mnie cholera nie stać... Filtra powietrza do dnia dzisiejszego nie znalazłem bo żaden nie pasował a próbowałem chyba z pięć... Piszczy mi jakaś rolka, mierzone trzy i też lipa!

Może ktoś z Was wie od czego lub gdzie jest możliwość kupienia części do Atleon`a ??? (prócz serwisu rzecz jasna)

 

Kolejną zupełnie nie zrozumiałą dla mnie rzeczą jest brak odpowiednich narzędzi do diagnostyki. Wyłączyło mi się raz turbo na autostradzie i chciałem podpiąć się pod komputer! Z samej Łodzi chyba z dziesięciu próbowało się podłączyć i nic, serwis nissana wygonił mnie, Renault Trucks to samo(idąc tropem tego samego silnika co w Mascottach), aż w końcu dealer na PL VOLVO POLSKA oznajmił mi, że nie ma problemu ale tylko z podstawową diagnostyką natomiast z bardziej skomplikowanymi sprawami to oni nie dadzą sobie rady bo nie maja odpowiedniego sprzętu... MASAKRA - to ja się pytam kto ??? Fabryka w HISZPANII ???

 

 

Reasumując jak by ktoś coś gdzieś widział/słyszał to prosił bym o pomoc bo auto stoi a robota czeka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek11nw

Części do Atleona pasują od Nissana Cabstara tylko z silnikiem 3,0 l , ja mam takiego samego nissana i znalazłem dużo części zamiennych na stronie i parts.pl tylko musisz szukać do nissana cabstara po 2006 roku tj. 35.15 lub 45,15. Srednica tłoczka cylinderka 52 mm. Filtr pow, MANN Filter C 18149/1, Filtr paliwa MANN Filter WK 939/ 15. Tarcze hamulcowe BREMBO 09,8634,10 .NR orginalnych tarcz ham.Nissana 40206-9x401. Klocki ham, przód TRW - GDB 3385 , BREMBO PA6022 , ja założyłem klocki na przód firmy MAFF. krzysiek11nw.wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...