Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P12 1.9DCI 120 koni 2003 DOBÓR ŚWIEC ŻAROWYCH


woj1234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , kupiłem świece żarowe firmy beru symbol GN855 0 100 226 227 , a w katalogu beru znalazłem coś takiego GN018 0 100 226 373 chodzi mi o to jaka powinna być całkowita długość świecy które z tych świec po symbolach są dobre jakie powinny być te świecehttp://www.beru.com/pl/handel/wyszukiwanie-produktow

 

Wyszukiwanie produktów

 

Your vehicleModel Typ Model year Power output Cc / Cyl.

Nissan PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi 04.2003 - 88 kW / 120 PS 1870 / 4

 

 

can be fitted with the following original BERU brand product(s)Product Typ Code designation Type designation Order No.

Glow Plug GN GN 018 - 0 100 226 373

Installation Information: Cover glow plug thread and -shaft with mounting grease, (GKF 01 - Order No. 0 890 300 034), before fitting to enable easier removal and prevent corrosion.

Tightening Torque [Nm] 15

Failure Moment [Nm] 35

Port Type Ø 4 mm

Cone Pitch 63°

Fitting Depth [mm] 25

Overall Length [mm] 89

Thread Size M 10x1

Spanner Size 10 mm

Glow Plug Type Pencil-type Glow Plug

Glow Plug Type After-glow capable

Voltage [V] 11

 

 

Oil Pressure Switch - SPR 030 - 0 824 331 048

Technical Information: Product installed must be determined on vehicle or engine.

Tightening Torque [Nm] 40

Colour Coding Grey

Number of ports 1

Fitting Depth [mm] 10

Thread Size M 14x1,5

Spanner Size 22 mm

Switch Pressure [bar] 0,40-0,60

Edytowane przez woj1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GN 018 BERU, długość 89 mm- takie powinny być. Ja bym założył DENSO DG-005 połowa ceny i na pewno japońskie. Te co kupiłeś też będą pasowały, ale dedykowane są do grupy VAG, Ford i Volvo.

Edytowane przez glo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GN 018 BERU, długość 89 mm- takie powinny być. Ja bym założył DENSO DG-005 połowa ceny i na pewno japońskie. Te co kupiłeś też będą pasowały, ale dedykowane są do grupy VAG, Ford i Volvo.

 

chciałem założyć te gn 855, wymieniłem tylko jedną reszty nie dało się odkręcić , poszły około 2 obroty i staneły , po ponownym dokręceniu jest przedmuch na pierwszej świecy , czy to niebespieczne dla silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo niedobrze, nie może być żadnych nieszczelności na świecach. Musisz to szybko zlikwidować.

dzisiaj sprawdziłem nieszczelności już nie ma pewnie wydmuchało wd40 co pryskałem żeby odkręcić świece , dalej nie mogę odkręcić tych świec , jakieś rady , a te gn018 są 2 razy droższe , jak mogą być te gn 855 to bym je założył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/rozrzad-pompa-nissan-primera-p12-1-9-dci-120km-i2010204104.html

Witam wszystkich posiadaczy Primerek.Nie chcę zakładać nowego tematu aby nie zaśmiecać więc podepnę sie pod temat kolegi.Mianowicie zbliża mi sie wymiana rozrządu i mam pytanie do was czy ten zestaw rozrządu możecie polecić i czy cena jest rozsądna.Prosze o opinie dotyczące tego zestawu.Mam nadzieje iż wklejenie linka mod nie potraktuje jako reklamy popularnego portalu.Z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

woj1234 - obiecałem Ci na PW, że wrzucę materiał o świecach. Zebrany, zrobiony, więc proszę. Dla innych oczywiście też.

myślę, że komuś ta informacja się przyda.

Podoba się??? Przyda się??? To poproszę np. o ........dobre słowo za mozolną pracę, lecz ciekawą lekturę. :book:

Pozdrowionka.

Edytowane przez mirekg9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woj1234 - obiecałem Ci na PW, że wrzucę materiał o świecach. Zebrany, zrobiony, więc proszę. Dla innych oczywiście też.

myślę, że komuś ta informacja się przyda.

Podoba się??? Przyda się??? To poproszę np. o ........dobre słowo za mozolną pracę, lecz ciekawą lekturę. :book:

Pozdrowionka.

wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...