Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wycieraczki reflektorów Primera p10


Gość Vinyl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów. Jestem jestem nowym klubowiczem i jesli ten wontek nie powinien tu się znajdwa to przepraszam. Jestem posiadaczem Primerki p10 już od 4 lat, na samym początku zaraz po kupnie primera trafiła do lakiernika ze względu na małe ale widoczne kwiatki na łączeniu progu z nadkolem ale to chyba norma w tym modelu. przy okazji malowania pod lakier poszły wszystkie czarne elementy klamki, lusterka, listwy itd. Obecnie zamażyły mi się wycieraczki na reflektorach,wiem że były takie montowane. Znalazłem na allegro śilniczki reflektorów do Primery jednak bez ramion. Chodzi mi o to czy do tego typu śilniczków będe potrzebował jakiegoś przekażnika i czy będą pasowały ramiona wycieraczek reflektorów od Almery.A może ktoś z klubowiczów ma namiar na taki kompletny zestaw. W planach mam równierz zrobienie pojedyńczej wycieraczki, do tego posiadam już angielskie podszybie. Wrzucam fotki jak wyglądała kiedyś i obecnie, proszę sie nie śmiac z maluszka :). Pozdrawiam

post-51664-0-82777600-1326217401_thumb.jpg

post-51664-0-57445300-1326217453_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...