Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

check engine micra k12


Gość misior66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z kontrolką chcek engine w micrze k12 2004r. 1,4 automat.poczytałem troszeczkę na forum i zgodnie z instrukcją zdjagnozowałem dwa kody których niestety nie znalazłem na tabelkach są to 5000 i 5001 tak wynikało z mrugnięć kontrolki później już kody się powtarzały.silnik zachowuje się normalnie odpala bez problemu nie dusi się ani nie stracił na mocy.proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zlacza Obd2 nie ma takich kodow bledow . Maksymalnie co znalazlem ale to w komunikacji sieciowej U (co Ciebie nie dotyczy jesli zczytywales kody bledow za pomoca zworki ) to 2 z przodu. Jesli bledy zczytywales za pomoca

zworki to kody bledow beda poprzedzone litera P czyli by bylo P 5000 i P5001.

Prosze jeszcze raz zczytac pamietajac o tym ze cyfra zero to jest 10 migniec.TY bedziesz zczytywal oczywiscie bez tej litery P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Micra została podłączona pod komputer i pokazało błędy U1000 i U1001 niestety nie wiem co one oznaczają po ich usunięciu niestety po paru dniach kontrolka znów się zapaliła i dodatkowo zapaliła się kontrolka od airbagu i cały czas miga proszę o pomoc.micra posiada instalację LPG (sekfencja).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...