Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] Hahahah ale zbieg okolicznosci, K12 jednak to złom!


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To moja (mej żony) była z bezolejową skrzynią. 8)

 

Teraz żona jest w Anglii a dokładniej w Walii i w miniony poniedziałek stanęła w drodze. Od przedwczoraj Micra jest już ponoć naprawiona a naprawa rozpoczęła się od generalnego wyciągnięcia całości okablowania i wymiany na nowy komplet. Co dokładnie wymieniono to nie wiem ale bedę wiedział za jakiś miesiąc jak zona wróci i pokaże mi ten swistek z wyszczególnionymi punktami wymian.

 

Na chwilę obecną znów jest OK i zobaczymy na jak długo starcza angielska robota.

 

 

HHA

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bolączką k12 jest układ elektryczny, sam doświadzcylem bolesnych przygód z tym, aczkolwiek WSZYSTKO zostało wymienione w ramach umowy gwarancyjnej... :D

 

mimo wszystko uważam, że ma miejsce pewnego rodzaju nagonka lub napinka na Micre k12 :shock:

 

Mrówa jestem pewien, że w Łodzi czyli tu gdzie mieszkam, lub w jakimkolwiek innym mieście znaleźlibyśmy dużo modeli zarówno k10 lub k11, może nie z tymi lecz innymi problemami, każde auto ma swoje wady, natomiast dla mnie k12 ze swoimi, "właściowościami jezdnymi" jest jednym z lepszych i przede wszystkim bezpieczniejszych aut w swojej klasie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

Hehe - tym się jeździ jak kanapą. Przy 130-140kmh to jest porażka a szczególnie w przypadku jazdy nieobciążonym samochodem.

Jak jest choć trochę dociążony to jest jest lepiej. Natomiast komfort akustyczny w tym aucie jest przy wyższych prędkościach baaaardzo kiepski. Odgłosy pracy silnika i zespołu napędowego są dość męczące.

 

Ja jak jade tym autem to morde zasłaniam by mnie nikt nie rozpoznał.

 

Może auto w pewnych miejscach dopracowano ale niedopracowane punkty tego auta nazwałbym raczej jako całkowicie pominiete !!!

 

 

HHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że akustyka w każdym aucie tej klasy jest zła :roll: niestety ja przy 120-130 podgłasniam radio :shock: , ale do czego zmierzam, uważam, że jeżeli chodzi o prowadzenie auta to Micra prowadzi się doskonale, tak więc nie rozumiem Twojego stwierdzenia i nazwania jej "kanapą", a pozatym mam nadzieje, że nie kupiłeś auta bez jazdy próbnej :wink: bo z tego co mówisz, to jesteś całkowicie zaskoczony tym co to auto prezentuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tym nie jeżdżę prawie wogóle. Conajwyżej raz na kwartał jadę tym do serwisu na naprawę :lol:

 

Żona kupowała sobie to auto i jeździła nim. Ja proponowałem zakup VW Polo z 1,4 TDI bo był takowy w tym czasie za zbliżone pieniądze. Niestety żonie zewnętrznie nie przypadł do gustu. Dziś oboje uważamy, że zakup tej Micry to była ZŁA decyzja i wyrzucone pieniądze na rzecz Renaulta i francuzików. Bo auto to nie jest już japońską marka tylko przecietnym francuskim produktem składanym przez angielskich leni !!!

 

Pozdrawiam

HHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja Ciebie nie rozumiem - to po co tu siedzisz na tym forum skoro nie masz już micry ?? mnie się wydaje poprostu ,że lubisz narzekać i to wszystko - bo mnie osobiście jakby auto wkurzało to bym je sprzedał i nie przeżywał tego tak jak Ty to robisz w tej chwili . Pozatym wydaje mi się ze trochę przesadzasz - ale na szczęście większość już się do tego przyzwyczaiła.

(nie bo polo to suuuper auto :twisted: - szkoda ,ze nie kupiłeś to byśmy mogli dopiero poczytać sobie ) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ja czegoś nie rozumiem - ja byłem jestem i będe miłośnikiem samochodów marek japońskich i takie miałem , mam i będę miał z małymi wyjątkami w międzyczasie ale nie rozumiem ludzi którzy chcieli kupić samochód konkretnej innej marki i kupili np. Nissana a teraz narzekają :roll: przecież coś ich musiało przekonać do zmiany decyzji.

 

Nie chcę na ten temat dyskutować bo szkoda mojego i Waszego czasu . Każdy sam podejmuje decyzjie i musi brać za nie odpowiedzialność a nie zwalać na innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ciebie nie rozumiem - to po co tu siedzisz na tym forum skoro nie masz już micry ??

 

 

Jak powiedział kolega to naprawdę chyba nie potrafisz czytać postów.

Kto powiedział, że już nie mam Micry, hmm ???

Chyba jesteś tak zamulony zakupem tego swojego "wynalazka", że pomyliłeś mnie z Mrówą. Ja nadal mam Micrę i uważam, że nawet w chwili obecnej nie ma sensu aby żona moja sprzedawała swą Micrę bo tylko na niej straci. Już straciła na nią czas, pieniądze i nerwy więc po co jeszcze teraz dodatkowo tracić kolejne pieniądze.

 

Przyjedzie z Anglii to pogadamy i zobaczymy co jeszcze ta blaszana "kaczka" wymyśli i ile razy sie rozkraczy.

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...