Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N14] Silniczek el szyb


Gość baakus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

borykam się z następującym problemem - padł mi silniczek od el szyby, kupiłem nowy na allego. Wygląda identycznie (choć jest chyba z almery), chcąc go zamontować pojawił się problem ponieważ linka między silniczkiem a prowadnicą jest krótsza i teraz albo przykręcę stelaż albo silniczek. Moje pytanie - czy jest jakaś możliwość by wydłużyć ów linkę, czy musze kupić nowy silniczek. Wydaje mi się, że to co kupiłem było montowane w 4/5 drzwiowym samochodzie a ja mam 2/3 i przednie drzwi są dłuższe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komorokoro

silniczek z linkami który był w 4/5 d nie bardzo pasuje w 3d

 

ja z braku tego do 3d użyłem z 5d ale przykręciłem go w inne otwory niż ten co być powinien

co prawda linka jest dość naprężona ale działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykręciłem go w inne otwory niż ten co być powinien

co prawda linka jest dość naprężona ale działa

 

Też o tym myślałem ale nie mam żadnych innych otworów w miejscu gdzie wypada mi silniczek.

A może ma ktoś na zamianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli to sprawa linki to może udać się do firmy dorabiającej linki? a najłatwiej puścić w świat to co kupiłeś i kupić od wersji 3d:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

3d ma inną prowadnice jeśli w uszkodzonym masz sprawne linki a silniczek jest odkręcany dopasuj z innych nissanów a najłatwiej rożebrać stary silniczek z tego co kupiłeś przełożyć malutkie szczotki (jeśli nie pasuje cały silniczek )wyczyścić wszystko przesmarować i powinno działać troche zabawy ale warto 3d ciężko upolować pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...