Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera N16 2002 1.5 benzyna nie odpala


Gość Infinitigz35

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Infinitigz35

Witam wszystkich..

opiszę krótko mój problem...parę tygodni temu byłem u znajomego bo zaświęciła się kontrolka check engine.. auto jezdziło na zapalonej kontrolce, nie zauważyłem żadnych różnic w pracy silnika czy cokolwiek niepokojącego... na komputerze wykazało błędy czujnika grzałki o2...auto normalnie zapalało, obroty w porządku, wszystko ok.... aż po bodajże tygodniu chce wsiąść do auta i odpalić a tu zonk....auto ledwo zakręciło... pomyślałem wtedy ze akumulator padł, ale o dziwo z akumulatorem nie miałem nigdy najmniejszego problemu nawet gdy auto stało 2 tygodnie na mrozie... naładowałem akumulator prostownikiem a tu dalej zonk.... rozrusznik kręci, ale auto nie chce odpalić... po przeczytaniu paru postów w internecie dowiedziałem się że to problem z sondą lambda...czy mogłoby wystąpić jakieś zwarcie na masie które rozładowało akumulator??....czy sonda lambda miałaby coś wspólnego z tym , że nie można odpalić auta???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...