Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zestaw diagnostyczny


jacek22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zakupiłem kabelek

http://allegro.pl/show_item.php?item=2029212975

zainstlowałem sterowniki dołczone na płytce z 2004 pozniej programy ddt2000 i nie moge sie połaczyc probowałem tez pascam, vag4.9, scanmaster i scan tol i zaden nic

ustawiałem com 3 w windowsie i na tych programach i nic wyskakuje enble to open comunication port

vista kabel widzi a programy nie moga sie połaczyc

co jeszcze trzeba zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a który rok masz alme??

 

programy co wymieniłeś poza DTT2000 i VAG-iem, działają pod ELM-em, i nei połączysz się tym co masz, prawdopodobnie zostałeś naciągnięty przez sprzedawcę, poczytaj w dziale DIAGNOSTYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok 2000 a zapewniali ze sie połacze chciałem kupic elm ale odradzili i taki mi zaproponował.

wyslał bys mi link ktorym kablem z alegro bym sie połaczył z autem?

teraz zainstalowałm nowsze sterowniki do kabla z 2011 i dalej nic chyba masz racje naciagneli mnie

i mam pytanie z jakimi autami sie łaczy ten kabel?

Edytowane przez jacek22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz traktor, to niestety żaden tani dostępny kabel nie da rady sie połączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że jakiś używany KTS za 3-5tyś dął by radę ;) ogólnie chyba nie ma sensu bo koszta są nie adekwatne do potrzeb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, traktor jest wspierany po OBDII, chyba dopiero od 2004 roku. Kiedyś chciałem sprawdzić po drodze, czy ten fejs działa jak zapewniał sprzedawca z P11.144 2000rok, ale nie chciał jakoś się umówić ;) opis jest gdzieś na forum w diagnostyce,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczepiając się do tematu, próbował ktos podlaczyć się do almery n15 kablem elm327 (o ile w ogole się da?)?

 

a jakie tam masz złącze? OBD czy OBDII, jak jest już OBDII to się połączy, jak OBD to musisz mieć innego fejsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie tam masz złącze? OBD czy OBDII, jak jest już OBDII to się połączy, jak OBD to musisz mieć innego fejsa

 

to wiedzialem ;) myslalem ze to jest jakos przyjete ze n15 ma np obd2 i juz, ale jak tak nie jest to sobie juz sprawdze ;)

 

danke i tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

kolego to jest proste, gniazdo na diagnostyce w aucie, ma 12v a napiecie w kabelku ma 6v, niema takiej opci na połączenie

 

ale o co chodzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...