Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przyśpieszenie i takie tam JUKE vs ...


ProceSS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok moze macie jakies doswiadczenia z innymi uzytkownikami drogi ktorych "zaskoczylo" przyspieszenie Juke :devil: ...

video mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość cieniucieniu

jak jeździ żona to problemu "ambicjonalności" innych kierowców niema w przeciwieństwie kiedy ja poruszam się jukiem.

dla satysfakcji jeżdżę ekonomicznie (lubię statystykę) to poruszam się w granicy ~80KM co irytuje innych kierowców widząc takie auto i nagminnie wyprzedzają :-]

czując cwaniaka z CB, Czarnymi szybami z naklejek, Pierdzącym tłumikiem oraz Zimnym łokciem to zawsze podejmuje "walkę" i zostawiam leszcza w tyle ;-)

 

--

moje życie to maszyny rolnicze i wschód słońca o poranku znad równo zaoranych areałów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rockatansky

Mam podobne podejście do Kolegi cieniucieniu, niszczę jedynie cwaniaków ryczących Remusami na światłach.

Tym sposobem nie udał się szpan właścicielom Audi A4 1.6, 1.9 tdi, Ford Focus 1.6 tdci, Calibra 2.0 8V, VW Passat B5 1.6, Peugeot 307 HDI :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie lubię być wyprzedzana przez inne auta,ale na razie nie mogę sobie pozwolić na "szaleństwo",

jeżdżę póki co spokojnie.

 

Ale wiem "czym" jeżdżę, na jazdach próbnych poznałam potencjał Juka:)

 

Jeszcze kilkaset km....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jezdze spokojnie :whistle: i przepisowo ... do czasu

P.S. znam pare Calibr w Polsce na ktore trzeba uwazac, bo moga niezle zaskoczyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej podniecają wyniki spalania na 100kę a nie przyspieszenie do 100ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Ale żwawiej się rusza niż czołg :)

Edytowane przez zoja61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jechałam czołgiem :shifty: trudno mi porównać,

ale przynajmniej w juku na większość kierowcow można patrzeć "z góry" :)

Edytowane przez zoja61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dominika_white_Juke

A mnie sie moj czolg baaardzo podoba, jeszcze lepiej mi sie nim jezdzi :) zagoscil w rodzinie 2 tyg temu i jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus to taki ze kolezanki z pracy przestaly sie chwilowo do mnie usmiechac ale ....taki chyba urok zuczka :)

 

Pozdrawiam,

Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm cos w tym jest moja zonka kiedy przyprowadzilem Jukea do domu i chcialem sie jej pochwalic wrazeniami spytala "uchwyt na kubki jest ?" ...

 

masakra :whistle:

 

 

kiedy zmienilem felgi w poprzednim samochodzie i innni kierowcy patrzyli na nas na swiatlach ona myslala ze cos jest nie tak z samochodem ...

 

dla niej ma ja dowiezc z miejsca A do B i koniec (na somochody ktore sie jej podobaja jeszcze mnie nie stac ... ale wciaz kupuje zdrapki wiec moze kiedys ) :icecream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dominika_white_Juke

Hej,

jesli chodzi o Juka to jestem nim zachwycona, to jak wyglada, jezdzi itd..dla mnie bomba. Przesiadlam sie z auta ktore mialo ponad 10 lat takze dla mnie to kolosalna roznica. Juke od momentu kiedy wszedl do salonow robil na mnie duze wrazenie takze teraz po ponad roku (czekania) jestem bardzo szczesliwa ze w koncu zagoscil u nas w domu. W dodatku bialy w wersji Tekna...ahh..tylko jezdzic.

Aaa i nie jestem pracownikiem salonu Nissana...:) chociaz goraco pozdrawiam KMJ Kaszubowscy w Gdansku ! poprostu najzwyczajniej na swiecie podoba mi sie to autko ! :)

 

Pozdrawiam,

Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka i ogólny wygląd ten sam. A to poprawia samopoczucie. Ot wszystko. A tak a propos : niekiedy da mi pojeździć swoją wypasioną micrą luxory 1,6 http://www.auto-swiat.pl/1-micra-active-luxury moja żona i muszę powiedzięć , że przyspieszając spod świateł czy za tablicą kończącą miejscowość zostawiłem daleko w tyle :wave: wielu kierowców okrzyczanych audi czy bmw. Możecie wyobrazić sobie zaskoczoną minę tych kierowców ! Powiem szczerze ,że imponuje mi to auto swoimi przyspieszeniami i taką " żywotnością " na szosie.

Edytowane przez nnemrod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odgrzeję kotleta .Dzisiaj mając chwilę nagrałem filmik jak mój Juke się napędza od 0-200km/h, całkiem żwawo się porusza :drivingauto: . Myślę że, może zaskoczyć niejednego w ''lepszym'' aucie ;) .

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=EBtdZnykFbA

Edytowane przez GhostDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie odlecialeś?  :devil:  A już wiem ,zacząłeś hamować bo pas startowy się skończył :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj znowu trochę JUKE'a  przykatowałem i wyszło coś takiego :D

 

rmu2pxlnvykfgqhd.jpeg

Edytowane przez GhostDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam na koncie "zaliczone" Audi S4, Ford Mustang 3.0, Saab 93 po modyfikacji a ostatnio z BMW X6 sobie nie poradziłem bo było mokro :( i się ślizgałem.

Nie piszę tu o oczywistych, fabrycznych silniczkach 1,8 - 2,2 bo one raczej są bez szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...