Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przewożenie bagażu na pace .


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Jak wiemy do nowych modeli Nissana Navary wersji Long, która obecna jest na naszym rynku od jakiegoś czasu , występuje problem z dostępem do przykrycia paki w rozsądnych cenach. Nie mam tu na myśli nadbudowy a płaskie przykrycie z materiału które miałem w poprzedniej Navarze.( bo niestety nie wszyscy mogą mieć zainstalowaną budę na stałe ). Dzięki uprzejmości jednego z zaprzyjaźnionych ślusarzy, udało nam się, wykonać metodą "zrób to sam" instalację box-a na pace. Box który wg producenta posiada 145 cm długość i 95 cm szerokości , pojemnośc w litrach ok.400 znakomicie spełnia moje potrzeby transportowe m.in przewóz bagaży gdy jadę z rodzinka. Na zdjęciach box jest zamontowany po środku paki. Jednak ze względów praktycznych ostateczne mocowanie przebiegło po prawej stronie ze względu na łatwość pakowania bagażu.

 

Pomysł poddaję pod ocenę jak również do wykorzystania we własnym zakresie :)

 

post-11197-0-04014200-1326985759_thumb.jpg post-11197-0-60392700-1326985832_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5+ za kreatywność :thumbsup: .

Założę się, że widok tak zamontowanej "trumienki" wzbudza spore zainteresowanie wśród ludzi.

Poza tym pewnie aerodynamika się trochę poprawiła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...