Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Alternator do 2,2Di


Gość grajew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wracajac z sylwestra z nad morza w pewnym momencie mignela mi lampka ladowania, zlekcewazylem bo tylko mignela. Nastepnego dnia odpalilem auto normalnie tylko cos zapiszczalo ale na krotko. Potem znowu zapiszczalo na dluzej i stracilem calkiem ladowanie. Stwierdzono ze to regulator napiecia. Zadzwonilem do serwisu regulator kosztuje 1450pln i trzeba czekac 3 do 4 tygodni. Ciekawsze jest to ze caly nowy alternator w serwisie kosztuje 1750pln i w przeciagu 5 dni jest u mnie. Pytanie moje brzmi czy ktorys z klubowiczow ma jakis namiar na kogos zaufanego zeby mi zalatwil alternator regenerowany lub uzywany o oznaczeniu 23100-AD210.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztuje naprawa w punktach, gdzie naprawiają alternatory i rozruszniki???

Nie mów że w W-wie takich punktów nie ma. Kupując używkę, to też nie wiesz jak długo pojeździsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używany alternator kosztuje w granicach od 140-300zł, jak dla mnie nie kalkuluje się zakup nowego a rok na pewno pochodzi. NIe ma co narzekać na używane części. Ja osobiście w większości wole część używaną a oryginalną niż nową a podróbe. Jednak oryginał wykonany jest z lepszych materiałów.

 

a sprzedawcy można zapytać o gwarancje rozruchową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W warszawie sa takie warsztaty ale problemem jest to ze moga caly zregenerowac ale u mnie głownie chodzi o regulator napiecia a tego w zamienniku nie ma. Tak jak kolega wole używke orginalną niż jakąś rzeźbe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...