Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Trochę jak QQ?


Gość JjS

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę samochód... Ale tylko trochę :D

 

Ja bym nie kupił, jakieś takie bezkształtne to to. I ta nazwa - mokka... Niby ok ale jednak coś nie pasuje. I co ona ma oznaczać? Co to auto ma wspólnego z kawą ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę samochód... Ale tylko trochę :D

 

Ja bym nie kupił, jakieś takie bezkształtne to to. I ta nazwa - mokka... Niby ok ale jednak coś nie pasuje. I co ona ma oznaczać? Co to auto ma wspólnego z kawą ;) ?

 

No nie przesadzaj. Ładne kobiece auto. Wąska talia, szeroka d...a, podkreślone oczy no i ten "uśmiech" powalajacy :) . Kwestia gustu. QQ też nie zalicza sie do Miss Auto. Kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie wielkie czy kółka takie małe ?

 

Wymiary masz w linku który wstawił kolega JjS.

Wcale nie jest brzydki, zwarta zwinna sylwetka , akurat dla kobiety. Może trochę zamieszać na rynku, ale to zależeć będzie od ceny. .

Trochę taka zabawka jak ten mieszaniec Renault.

 

C_3_Media_1361311_immagine_newsdet.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę taka zabawka jak ten mieszaniec Renault.

 

 

 

Masz rację tylko tak naprawdę to z tego naszego QQ to też żaden "czołg" choć bardziej masywnie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze wszystkie usterki juz rozpracowane w qashqai-u... i nie ma o czym gadac ;)

To chyba dobrze... :)

 

Tylko Author grzebie wciaz w tym silniku... :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko Author grzebie wciaz w tym silniku... :D

Pozdrawiam

 

Napisali w instrukcji żeby nigdy nie prowadzić pod wpływem alkoholu więc co mam robić? Napisali też ze są jakieś poduszki (jeśli jest się pod wpływem ….. to trzeba się gdzieś przytulić) wiec ich szukam, ale żadnego pierza jeszcze nie znalazłem. Chyba kłamią :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...