Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

terrano check


Gość BYDZIO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim terrano 2.7TDI a mianowicie:

stracił moc i przyspieszenie, max prędkość ok 90km/h, świeci się kontrolka check, obroty falują na poziomie 1800 - 2300 i się dławi.

Wymieniłem przepływomierz i filtr paliwa z nadzieją poprawy brak odczuwalnych skutków.

Byłem u diagnostów każdy twierdził że nie można połączyć się z komputerem sterującym silnikiem...

Proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl sobie numery błędów; bez tego nie ruszysz i będziesz tylko niepotrzebnie wydawał kasę. Jak to zrobić??? Wielokrotnie pisane było na forum. Użyj opcji szukaj. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z moim terrano 2.7TDI a mianowicie:

stracił moc i przyspieszenie, max prędkość ok 90km/h, świeci się kontrolka check, obroty falują na poziomie 1800 - 2300 i się dławi.

Wymieniłem przepływomierz i filtr paliwa z nadzieją poprawy brak odczuwalnych skutków.

Byłem u diagnostów każdy twierdził że nie można połączyć się z komputerem sterującym silnikiem...

Proszę o pomoc...

 

Witam. A słychać turbine? Ja tez miałem i czasem mam takie obajwy. Auto traci moc nie wkręca się na wysokie obroty. U mnie check znika gdy kilka razy zgasze i zapale auto. A co najciekawsze ostatnio obajwy znikły (przynjamniej od miesiąca). Wszystko to w moim przypadku była związane.... z paliwem. Jeszcze w tamtym roku skusiłem się na oszedności i kilka razy tankowałem z UA. Auto momentalnie to odczuło. Może to akurat moje terrano jezt tak czułe na jakośc paliwa ale teraz tankuję na pewnych stacjach i jest ok.

Oczywiscie co pisze wynika z moich obserwacji bo na diagnostykę nie jechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze na poczatek zrobic atodiagnostyke w zaleznosci od posiadanego zlacza diagnostycznego . masz tu link http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/18527-p11wp11-td-kody-bedow/. Jak zczytasz bledy to bedziesz wiedzial czego szukac. Tu moze byc przeplywomierz albo wtryskiwacz sterujacy . Pisz jakie bledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYDZIO!!! Dzisiaj miałem podobną awarię do Twojej. Mój mechanik zabrał auto do ciepłego warsztatu, gdzie stał ok. 5ciu godzin, wlał do zbiornika 0,5 ltr. denaturatu. Po tym czasie auto odpaliło bez problemu. Winowajcom była woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

CHECK ZGASŁ !!! Pojechałem na diagostykę okazało sie że padł wtryskiwacz sterujący i przepływomierz. Po wymianie TERRANO jak rakieta

 

koledzy a gdzie jest ten przepływomiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHECK ZGASŁ !!! Pojechałem na diagostykę okazało sie że padł wtryskiwacz sterujący i przepływomierz. Po wymianie TERRANO jak rakieta

 

to jakiś cud żeby przepływka i wtrysk !! a ile zapłaciłęś jeśli to nie tajemnica

 

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...