Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pasy bezpieczeństwa


Gość ewa qq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe nie trudno się domyślic, że pasy są schowane miedzy siedzeniami!! Mi akurat wydali furę z pasami zapiętymi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo, to pewnie pierwszy samochód.

 

Panowie forum jest po to żeby sobie pomagać a nie "nabijać" sobie postów różnymi uwagami nie na temat.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo znalazłaś te pasy?

Hej. Niestety nie znalazłam. Szukałam między siedzeniami i nic tam nie ma. Podobno mogą być pod kanapą ale teraz mam kłopot z podniesieniem tej kanapy.

 

brawo, to pewnie pierwszy samochód.

Tak pierwszy ale z Nissanów a wczesniej: amerykańska wersja toyoty camry...seat ibiza...citroen xsara picasso i prawie 17 lat prawo jazdy więc chyba nie jestem tak do końca żółtodziobem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżanko jak podnisiesz kanapę to znajdziesz. też to przerabiałem nawet pojechałem do aso robić dym że nie ma gdzie pasa przypiać
:)
no i mi pokazali że jest. a niestety jest to na tyle niefortunnie skonstruowane że co jakic czas jak nie używasz to znowu wpadają pod kanapę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżanko jak podnisiesz kanapę to znajdziesz. też to przerabiałem nawet pojechałem do aso robić dym że nie ma gdzie pasa przypiać
:)
no i mi pokazali że jest. a niestety jest to na tyle niefortunnie skonstruowane że co jakic czas jak nie używasz to znowu wpadają pod kanapę.

no też już do tego doszłam i nawet znalazłam jedno wejście od strony bagażnika ale dwa pozostałe są na pewno pod kanapą....tylko jak ją podnieść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od przodu kanapa wciskana jest dwoma nawijmy to bolcami w dwa plastiki, trzeba zdecydowanym ruchem wyszarpnąć ją do góry trzymająć tuż przy tych plastikach, natomiast tył mocowany jest także w dwóch miejscach, poprzez wystające spod kanapy kształtki z drutu, po wyjęciu przodu wystarczy pociągnąć do przodu kanapę.... i już. Przed montażem należy mocowania pasów powkładać, poprzeciągać poprzez te podłużne otworki, dosyć ciasno jest to spasowanei nie powinny więc się wysuwać, jest jeszcze ta gumka przy prawym mocowaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od przodu kanapa wciskana jest dwoma nawijmy to bolcami w dwa plastiki, trzeba zdecydowanym ruchem wyszarpnąć ją do góry trzymająć tuż przy tych plastikach, natomiast tył mocowany jest także w dwóch miejscach, poprzez wystające spod kanapy kształtki z drutu, po wyjęciu przodu wystarczy pociągnąć do przodu kanapę.... i już. Przed montażem należy mocowania pasów powkładać, poprzeciągać poprzez te podłużne otworki, dosyć ciasno jest to spasowanei nie powinny więc się wysuwać, jest jeszcze ta gumka przy prawym mocowaniu...

Bardzo dziękuję...jutro z rana będę działać.Pozdrawiam

 

Raz jeszcze dziękuję,znalazłam w końcu te wejścia do pasów bezpieczeństwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

mam pytanie potrzebuje kupic pas bezpieczeństwa tylny środkowy i zastanawiam sie czy z modelu + 2 pasowałby do mojego autka iway 2009 r??

 

 

czy ktoś mi pomoże z tym pasem bezpieczeństwa?? czy są jakieś różnice w tych dwóch modelach?? :wave:

Edytowane przez marcin 79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...