Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

marznę w nogi


ron5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w mojej navarze d 40 temperatura silnika jest ok,wskaźnik temperatury zawsze w tym samym położeniu jak się nagrzeje.

Ogrzewane równiez działa,czy na niskich czy wysokich obrotach.

Jednak wydaje mi się,że mam słaby nawiew na nogi,to znaczy jak nastawię na górę to mam wyraźny nadmuch a jak nastawie na dół to nadmuch jest ale wydaje mi się za słaby.

W efekcie marzne w nogi w zimie.

Czy ktoś zna ten problem,czy coś z ty udało się Wam zrobić?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co trzeba sprawdzic to plyn w chlodnicy jego poziom

Druga sprawa to moze byc zapowietrzony

Trzecie to Termostat jezeli sie nie otwiera to bedzie taki objaw.

 

Sprawdz to i napisz czy wszystko OKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co trzeba sprawdzic to plyn w chlodnicy jego poziom

Druga sprawa to moze byc zapowietrzony

Trzecie to Termostat jezeli sie nie otwiera to bedzie taki objaw.

 

Sprawdz to i napisz czy wszystko OKI

 

Płyn jest ok,w zbiorniku wyrównanwczyn nwet na zimnym slniku widać płyn.Poza tym ogrzewanie działa,nawiew na wprost działa całkiem ok.Chodzi o to,że nawiew na nogi jest jakby słaby.Po stronie pasażera słyszę pracujący silniczek nawiewu na nogi,po stronie kierowcy nie słyszę,ale podejrzewam,że jeden wiatrak obsługuje obydwie strony.

Mam jeszcze pytanie-gdzie jest wentyl odpowietrzania układu chłodzenia?Jak się odpowietrza?pzdr

 

płyn i ogrzewanie są ok.Chodzi o to,że wydaje mi się,że po prostu na nogi słabo wieje.Słyszę silniczek po stronie pasażera,po stronie kierowcy nie.Ale chyba 1 obsługuje obydwie strony.

Mam jeszcze pytanie-gdzie jest zawór odpowietrzania i jak się odpowierza układ chłodzenia?thx i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać nowego wątku dołącze się :

U mnie problem jest taki ze wogóle nie grzeje prawa (pasażera) strona . Cały czas tylko leci lodowate powietrze niezaleznie od ustawien kierunku nawiewu i temperatury. Od strony kierowcy wszystko OK.

Płyny, temperatura silnika itp. w normie.

Szukałem ale jeszcze nikt nie miał takiego problemu...

 

pozdr JARO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość rafaloko

Witam wszystkich! JARO555 mam dokładnie ten sam problem tylko że w wersji GB u kierowcy fajnie ciepło a u pasażera Zima!!!! powiem Ci tak napewno to nie jest panel sterowania bo zamontowałem drógi i to samo!!!!! Ale myśle ze to może być przycięta klapka albo silniczek tylko nie wiem gdzie go znaleść!!? Te ktore znalazłem (główny od ciepło-zimno) działa , regulacjia (nogi,szyba itd) też płynnie ale nie mam pojęcia gdzie schowali silniczki od dzielenia prawa lewa strona. Jak by ktoś wiedział bardzo prosze o info!!! POZDR blooko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...