Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NISSAN GT-R HKS GT600


GODZILLA R35
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Auto ma się dobrze obecnie z nowym motorem z modelu MKII. W zimę będę ze starego motoru robił nowy mocniejszy kute tłoki i korby HKS i ostrzejsze wałki + ori blok nissan.

 

Auto ma parę nowych detali

 

1237092_526921104044484_1249554244_n.jpg

 

 

A jeszcze w tym miesiącu zawita u mnie rozszerzenie do HKS GT600R znanego jako HKS GT800.

 

To tyle z newsów.

 

3932.jpg

 

Tak to będzie wyglądać w praniu 

11003-an011-2.jpg

 

Są to zmiany generalnie widoczne dla mechanika i od spodu auta wyłącznie. Po otwarciu maski nie będzie widać tego gdyż sprężarki w VR38DETT znajdują się na dole . Oczywiście osiągi Zmienią się drastycznie no i dźwięk.

Sprężarki w tym pakiecie starczają na zwykłym paliwie do 900 PS.U mnie w tym sezonie będzie ograniczone do ok 750PS może 800PS. Na nowym silniku zaszaleje dopiero ;-)

Edytowane przez GODZILLA R35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Przepiekne auto mam nadzieje ze kiedyś też sprawie sobie gtra. Nie ukrywam ze to auto to moje marzenie. Natomiast Twój model to już kozak na maksa :)

Może kiedyś zobaczę na żywo. Pierwszy raz zobaczyłem go w Japan Trends gdzie dzielimy wspólną okladke :)

Pozdro dla Godzilli i właściciela. Oby więcej takich aut na polskich drogach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...