Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Webasto w Nissan Navara


ZbyszekZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

Chciałbym zamontować webasto w swojej Navarze.

Czy moglibyście mi napisać wady i zalety takiego sprzętu.

Może ktoś z was posiada coś takiego,gdzie macie to zamontowane i jak się sprawuje.

Czy warto się bawić w coś takiego,czy dać sobie spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jacerek10

mam już od 3 lat, polecam, wad brak, same zalety, po montażu proponuję tylko zakup jakiegoś dobrego akumulatora żelowego, bo zwykły szybko zdycha, dużo miasta mało tras, jak ktoś lata w trasie to i na zwykłym myślę da radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego a jakiej firmy proponujesz Webasto ostatnio natknalem się na webasto jakieś Niemieckiej firmy.

Tu masz link:http://moto.allegro.pl/eberspaecher-ogrzewanie-12v-24v-webasto-nowe-i2063301967.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w pathu i jak kolega nie widzę wad. Urządzenie super, a teraz na tych mrozach to wogóle extra. 20 minut przed wyjściem z domu włączam sobie pilotem i po czasie wsiadam do ciepłego autka, skrobanie szyby jest niekonieczne. Tylko AKUMULATOR to rzecz ważna!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciej  Navara

Witam. właśnie zakupiłem Navarke D40 2008 "czarna" super wrażenia z jazdy ale rano zimno i dlatego pytanie Ma ktoś z kolegów/koleżanek do sprzedania kompletne ogrzewanie postojowe mokre oczywiście , z nowym nie ma problemu tylko koszt wiadomo 6000-7000 pln, chodzi o dobrą używke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...