Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

VIN Terrano I- gdzie jest?


dudi4all

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy forumowicze dzisiaj, jak nakazuje stempel w dowodzie rejestracyjnym udałem się na przegląd i wszystko już prawie był.o ok kiedy to Pan diagnosta nie mógł znaleźć wybitego nr VIN na ramie bądź w grodzi silnikowej. jedyne co było to tylko tabliczka przynitowana z prawej strony od błotnika. Proszę o pomoc w znalezieniu VIN-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy forumowicze dzisiaj, jak nakazuje stempel w dowodzie rejestracyjnym udałem się na przegląd i wszystko już prawie był.o ok kiedy to Pan diagnosta nie mógł znaleźć wybitego nr VIN na ramie bądź w grodzi silnikowej. jedyne co było to tylko tabliczka przynitowana z prawej strony od błotnika. Proszę o pomoc w znalezieniu VIN-u.

 

na ramie na wysokości akumulatora, na wierzchu ramy, może być delikatnie pordzewiały więc trzeba oczyścić. A swoją drogą to diagnosta powinien się bardziej wysilić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bylem w podobnej sytuacji kiedyś i udałem się do ASO po pomoc

niezmiernie miło mnie zaskoczyli goście z ASO bo wzieli auto na podnośnik, przysłali gościa ze ścierą i zmywaczem ... znaleźli vin ale był tak słaby i pod gruba warsta biteksu że ogole nie było widać.

kosztowało dziękuje :)

szkoda że potem popsuli swoją opinię,

 

a teraz mam nr zastępczy i mogę sobie go mieć gdzie mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...