Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie kupujecie filtry LPG?

buladag
 Share

Recommended Posts

Gdzie kupujecie filtry? U mnie w sklepach moto lipa, w necie najtanszy wydaje się megapol (drypa.pl).

Dino czytałem Ze LPg Tech testuje jakiś mega filterek ala matrix czy fl02 ,,,, ale sie gnie obudowa ,,i drogi ,,, narazie testy choć ma szlam olejowy łapać ,,, nie mogę dojść z FiutEM do kompromisu nie wiem czy nie mam jakiegoś wycieku testowe 100 Km przebja już wsio 22 LiTrY

Dzięki, chyba tu kupię, bo mają oryginał za 23zł (drypa - zamiannik 20zł).

Dziś otworzyłem filtr żeby zobaczyć co tam siedzi.

Tu przy okazji rada, żeby wymieniać filtry częściej niż co 15tys km, u mnie było trochę "syfu" po 16tys km, więc warto częściej.

20120213122909.th.jpg

20120213122900.th.jpg

20120210125846.th.jpg

Przy okazji, co powinno być w puszce filtra? U mnie w środku był tylko filtr i sprężyna, wewnatrz uszczelka i oring, a tu pokazana jest jeszcze jakas metalowa zaślepka (?) - leży w środku pierścienia Seegera. http://www.drypa.pl/produkt1457_FILTRY_DO_LPG_-_Wklady_filtra_FFL_-__-_Wklad_filtra_BRC_FJ1HE_57_42_17_17-oryginal.html

Edited by buladag

Ta metalowa zaślepka jest do metalowych wkładów, ja zawsze pakuję to co Ci podałem z linka (i dokładnie to samo miałeś założone wcześniej) i jest gitara. Jak masz dobry gaz to zmieniaj co 10kkm jak gorszy to nawet co 7,5kkm.

Dzieki za info :)

A przy okazji u was tez taki syf sie zbiera? Na poczatku tankowalem na "najtanszych" pozniej juz zwykle na shell, ale marka nic nie znaczy.

Mam filtr do fazy ciekłej wkręcany na wlew i działa bardzo dobrze, a jeżdżę na instalacji Vialle i gaz musi być bardzo czysty.

• 2 weeks later...

Filtry dotarły dość szybko, wymieniłem, wszystko bez zmian. :)