Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

p12/wp12 sub pod fotelem pasazera przod


preston81

Rekomendowane odpowiedzi

witam poprosze o fotkę suba pod fotelem oraz dokładna fotkę wtyczki ktora do niego jest przyłączona chodzi mi o wtyczkę z wiązki łączoną do suba nie wtyczke od samego suba choć takowa jak ktos rozepnie tez moze wstawic bede wdzieczny i skad ta wiązka do niego idzie ?? z pod tunelu czy jak to jest rozwiazane

 

to jak pogimnastykuje sie ktos i zrobi fotke czy nie mam na co liczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

o dziekuje Ci bardzo , niestety mam inna wtyczkę więc suba raczej nie bede mogl podlaczyc bynajmniej tego z p12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz wtyczkę. Z tą z mojego zdjęcia jest tak, że majta się ona pod fotelem pasażera bo suba nie mam. Może umieść zdjęcie swojej wtyczki i coś się poradzi.

 

Znalazłem coś takiego http://www.ebay.ie/itm/Nissan-Primera-P12-SUBWOOFER-28170AV700-/280487283894#ht_500wt_922 i tak na pierwszy rzut oka wygląda, że to jest ta wtyczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jak nie miałem sub to mogę sobie go kupić i podłączyć?

Seryjne radyjo pociagnie to bo kabelków mam wolnych dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seryjne radio na bank pociagnie przed kupnem zweryfikuj jeszcze ta wtyczke np popros sprzedawce na allegro o dokladne jej zdjecie i mysle ze mozna smialo zalozyc ale upewnij sie co do wtyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki to mnie przekonało do podjęcia takiej próby bo wachałem sie do tej pory czy na pewno chce misie buczeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest taka mozliwosc to czemu nie to chyba najtansza opcja choc cudow po tym subie bym sie nie spodziewal ale lepszy rydz niz nic, jak bym mial ta kostke tez bym zamontowal - ale nie mam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...