Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Juke + Bluetooth + Iphone4S


Mr. Rockandroll

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam problem podczas korzystania z Iphone'a podłączonego przez Bluetooth. Niby wszystko wygląda OK, telefon jest podłączony, książka telefoniczna zsynchronizowana, ale połączenia przychodzące wyświetlane są w postaci numeru telefonu, a nie nazwy kontaktu (z kolei podczas przeglądania książki telefonicznej przez bluetooth kontakty wyświetlają się prawidłowo).

 

Wcześniej korzystałem z Samsunga Wave 8500 i podczas połączenia przychodzącego wyświetlała się prawidłowo nazwa kontaktu.

 

Przeglądałem już forum w poszukiwaniu podobnych tematów, ale nie znalazłem nic ciekawego nt. problemów z Iphone'm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hmmm miałam ten sam problem z samsungiem Galaxy S 1. Ale wtedy nawet nie wiedziałam, ze może być inaczej, tzn. że powinny się wyświetlać kontakty ... Teraz mam

Samsunga galaxy S 2 i wszystko działa tak jak powinno. Zdaję sobie sprawę, że ci nie pomogłam, ale może to oznacza, że niektóre modele telefonów nie współpracują z Jukami tak, jak powinny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm miałam ten sam problem z samsungiem Galaxy S 1. Ale wtedy nawet nie wiedziałam, ze może być inaczej, tzn. że powinny się wyświetlać kontakty ... Teraz mam

Samsunga galaxy S 2 i wszystko działa tak jak powinno. Zdaję sobie sprawę, że ci nie pomogłam, ale może to oznacza, że niektóre modele telefonów nie współpracują z Jukami tak, jak powinny...

 

Mój Samsung na początku pokazywał nazwy a ostatnio też same numery pokazuje chyba trza by było od nowa sparować ale jeszcze nie sprawdzałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Nokia lumia 610 działa dziś podłączyłem i działa bez problemu wchodząć do auta i po przekręceniu kluczyka sama łączy się z komputerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny problem, sytuacja rozwiązała się gdy w książce w samochodzie oraz w telefonie numery sie pokrywają i sa bez kierunkowego do polski czyli 48, może u Ciebie jest podonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...