Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

no i alma znowu do warsztatu pojdzie


Gość vqsoft1

Rekomendowane odpowiedzi

kur..wcze no co za dzien. pojechalems obie dzisiaj do amrek coby na neste taniej zatankowac. wracam sobie wjezdzam na grota lece lewym zwalniam jade a tu przedemna gosciu hamuje z piskiem (ktos sie wciol przed niego) wiec ja reaguje podobnie ale bez pisku itp nagle slysze pisk z tylu i widze jak spocony gosc w hyundayu wali prosto na mnie . wiec jak hampel odpusiclem i dalem w palnik. ale niestety i tak mnie doscignol. no i mam rozwalony tyl w almerce. Nosz kur wcze mailaem ochote go rozwalic na tej ulicy. i Jeszcze menda mi jenczy zebym po policje nie dzownil. ale z racji ze gosc jakos nie wzbudzil u mnie zaufania zadzonilem po polcje. nawet szybko przyjechali 10 min i byli. A w tym czasie pan mi zaczol medzic ze to ja mu droge zajechalem jakies 2 km wczesniej i ze on teraz niewychamowal i ze sie on wyprze wszystkiego. Wiec mowie Panie jakos policji to chyba niebedzie interesowalo bo to jakos Pan siedzi w d*pie mojego samochodu, :(. wiec zamilkl na dobre. przyjechaly pauki pospisywaly, ja spisalem dane kontrchenta i pojechalem do domu ( oczywiscie wczesniej zapakowalem zdesia do srodka)

po ogledzinach nie wyglada chyba to tak strasznie. zdes oczywiscie pekniety i obdarty , oprocz tego wgieta lekko wneka kola i leciutko wciagniete nadkole.

fotki poniezej

http://www.republika.pl/almerka/kraksa/page_01.htm

 

wszystko bede robil w serwisie nissana w plonsku mam tam znajomka ktory pracowal tam kupe czasu ro zna mechanikow. powiedzcie mi jedno czy ten serwis pod wzgledem blacharskim jest ok ? bo wiem ze T&T bym tego nie oddal..

no i drugie pytanie. jak oni naprawiaja takie wgniecenie wneki kola? wymieniaja caly pas tylni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WOJTUSMAXIMUS02

takto wlasnie jest ze sie jezdzi wmiare bezpiecznie a tu jakis ciec piepszony ci furke oklepie obrysuje ,i wez tu dbaj o auto az sie slabo robi..... :wink: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za pech. Współczuje, szkoda Almerki. Mi natomiast dzisiaj pod pracą jakiś bałwan tak przyłożył drzwiami, że z tylnego błotnika wydłubał kawałek farby. Czeka mnie delikatna zaprawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to. Zaparkowalem w bezpiecznej odleglosci od innych aut zeby mnie jakas idiota nie stuknela drzwiami. Wracam zapalam ruszam i slysze wielkie buuuuum z prawej strony. Zatrzymuje sie sprawdzam prawa burte - o k.....rwa. Wielkie wgniecenie w blotniku i drzwiach. Sprawca - pokrywa studzienki kanalizacyjnej niedopasowana do tego co przykrywala. Najechalem na krawedz a ona sobie jak katapulta bum w moja almerke. wynik meczu - pokrywa lezy gdzie lezala a ja zbiednialem o 700 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i drugie pytanie. jak oni naprawiaja takie wgniecenie wneki kola? wymieniaja caly pas tylni?

 

Nie jest tak źle najprawdopodobniej tylko podklepią i wyciągną co trzeba, klamerka będzie jak nowa, dobrze że Tobie nic się nie stało i to jest najważniejsze

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i alma dzisiaj wróciła z serwisu piekna z nowym zdesiem i nowym lakierem na nim. nie widac nia a nic ze bylo cos robione. Teraz tylko pozostaje mi odczekac az lakier mocno zaschnie i bede sciagal klamki, listwy, lusterka itp

p>S polecam zakald ASO w plonsku. Szybko i bez problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...