Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12]Klimatyzacja


marcopolo2010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam takie pytanko klima przed zima i w trakcie zimy normalnie chodziła wczoraj chciałem właczyc i właczam przycisk ac zapaliło sie swiatełko klima nie chce sie załaczyc co mogło sie stac gdzie szukac przyczyny? Jakis bezpiecznik mogł siasc czy słabo nabita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli piszesz, że klima normalnie chodziła w zimę, to pewnie sam uszkodzileś sprężarkę-kompresor. Mogła się zatrzeć.

Klimatyzacja NIE ZADZIAŁA PONIŻEJ -5 lub -4 stopnie. Przeczytaj w instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no w zime przez jakis miesiac nie właczalem ale dzis jest +6 i sie nie odpala jade dzis na przeglad i sie zobaczy

 

Mam pytanie czy jak bedzie mało czynnika to moze spreżarka sie nie włączac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no w zime przez jakis miesiac nie właczalem ale dzis jest +6 i sie nie odpala jade dzis na przeglad i sie zobaczy

 

Mam pytanie czy jak bedzie mało czynnika to moze spreżarka sie nie włączac?

 

Jak masz mało czynnika to spreżarka dziala ale nie chłodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wszystko jasne wogole nie bylo prawie czynnika wszystko uzupelnione i chodzi elegancko. pozdrawiam

 

Mam takie pytanko kto wie gdzie moge dostac takie korki do klimy bo u mnie ich brak a w aso kosztuja 40 zl sztuka? I czy czynnik moze uciekac przez brak tych korków-zaslepek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej to chyba w punktach gdzie naprawiają klimatyzację, a nie tylko nabijają. Ja nie miałem w poprzednim i i nie było widac aby tamtędy uciekało./Był używany barwnik/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wszystko jasne wogole nie bylo prawie czynnika wszystko uzupelnione i chodzi elegancko. pozdrawiam

 

Mam takie pytanko kto wie gdzie moge dostac takie korki do klimy bo u mnie ich brak a w aso kosztuja 40 zl sztuka? I czy czynnik moze uciekac przez brak tych korków-zaslepek?

nie bedzie tobie nic uciekało, no chyba ze chcesz wydac 40 pln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem komu akurat nie podobała się moja powyżej wypowiedź, ale pewnie temu, kto nie miał klimatyzacji lub nie odróżnia punktu nabijania- dopełniania układu klimatyzacji, a serwisem naprawczym klimatyzacji.

Ja za koreczek w ASO, 40 zł to bym nie dał i bym wolał podjechać do punktu napraw, gdyż na pewno tam byłoby taniej. Że czynnik nie uciekał, to wiem, gdyż gdy była robiona próba szczelności układu, czyli czynnik+barwnik, to po tygodniu, nastepnie po miesiacu i po trzech /taka gwarancja po nabiciu/, to przy użyciu lampy oraz odpowiednich okularów nigdzie nie było śladów seledynowego wycieku i nieszczelności.

Myślę, że dobrze wytłumaczyłem niedowiarkowi?

Edytowane przez mirekg9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

=====================================================================================================

 

Głosujemy w konkursie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.auto-swia...san-klub-polska

 

=====================================================================================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...