Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

bagaznik w p11 144 rocznik 2000


Gość Ospamox

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wie ktos za co odpowiadaja przewody kablowe ktore ida w drzwiczkach w bagazniku p11 144 w sedanie? i jak naprawic aby bagaznik sie otwieral gdyz mam popsuty zastrzask, moge otworzyc tylko za pomoca kluczyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable które idą w oplocie gumowym odpowiedzialne są za własnie owy zamek, za halogeny i za oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Zeszłej zimy przerabiałem wsłaśnie zatrzaśnięty zamek bagażnika. Okazało się, iż kable od zamka się przerwały (kable są dużo mniej elastyczne przy mrozach). dosztukowałem i działa do dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable się łamią na łączeniu budy z klapą, przy zawiasie. Mi nie świeciło światło od wstecznego, po połączeniu zaczęło. A czy w klapie siłownik chodzi ?? U mnie chodzi, ale odłamał się jeden element przy zamku i otwieram kluczykiem osobno drzwi (centralny) i bagażnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem problem z wycieraczką tylną w kombi i okazało się że właśnie w tej gumowej osłonie po lewej stronie sparciały przewody a jeden był urwany, polutowałem i jest ok.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...