Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 - jaki autoalarm?


Gość krzych
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Robie przymiarki do założenia jakiegoś autoalarmu do mojej P11 kombi.

Co byście polecili: Silicon, Magicar czy coś innego?

A jak to jest z centralnym zamkiem - czy drzwi kierowcy nie mają siłownika i trzeba będzie go dorzucić?

 

Z góry dziękuję za porady i wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytona i jestem narazie z niego zadowolony zakładał mi brat i wyszło mnie dużo taniej niż w serwisie od alarmów koszt ok.250zł ma funkcję anty porwania ,lawetowania, odcięcie komputera był tylko mały problem z podpięciem do centralnego ponieważ kolory przewodów na puszce sterowania centralnym (orginał nissana) niezgadzały się z tym co jest w książce od P11 (ilości i kolor kabli)

Pozdrawiam wszystkich NissanManiaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zdecydowałem się kupić jednak alarm Silicon ASR full version z syreną z własnym zasilaniem.

Może dysponujecie jakimiś materiałami/doświadczeniami przy montazu alarmu w P11? Na co zwrócić uwagę, co odcinać kolejnym immobilizerem alarmowym (autko będzie miało także gaz, więc samo odcięcie pompy paliwa za dużo nie da). Czy da się podpiąć otwieranie tylnego zamka w kombi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Czy da się podpiąć otwieranie tylnego zamka w kombi?

Zalezy co masz na mysli piszac otwieranie tylnego zamka?

Ja mam u siebie dwukanalowego Pythona i tam mam w opcji sterownie zamkiem w klapie. Teraz zamiast ciagnac za linke to cisne 3 przycisk w pilocie (do zademonstrowania na zlocie:))

 

PS. Czy w P11 otwiera sie tak samo klape jak w P10, tzn kluczykiem(a nie przyciskiem na klapie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w P11 miałem tak, że otwarcie samochodu pilotem - otwierało wszystkie drzwi i również tylną klapę (hatchback). Nie podoba mnie się to, gdyż cały czas jeździłem z otwartym bagażnikiem - miałem to przerobić, ale nigdy nie było czasu....

W P11.144 jest taki fajny patent, że jednokrotne naciśnięcie pilota powoduje otwarcie tylko drzwi kierowcy, a ponowne naciśnięcie otwiera wszystkie drzwi... Do tego mam przycisk w kabinie otwierający sam bagażnik (kombi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Teraz pojawiło się pytanie - czy w drzwiach kierowcy jest siłownik czy tylko stycznik i musze dołozyć siłownik? Jak jest u Was w P11?

 

Jeżeli gdzieś na konoli masz przycisk do zamykania centralnego to siadasz w acie naciskasz i już wiesz. Jak zamknęły się wszystkie drzwi razem z kierowcy to siłownik jest, jak nie to trzeba dołożyć wystarczy slave za 9zł, nic skomplikowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

 

wlasnie przegladnalem stronki z autoalarmami i wasze opinie.

 

Napiszcie co sadzicie o tym autoalarmie

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=7...82+wys%C5%82any.

 

Daje rade czy raczej tego pythona wybrac?

 

Ciekawy autoalarm, szczególnie podoba mi się funkcja: radiopowiadomienie do 1800metrów.

Do tego dokupiłbym jaszcze czuniki ultrdzwiękowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...