Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gwarancja


robson3231
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem sie spytac jaki jest czas gwarancji na caly silnik 24 miesiace czy 36 miesiecy ?Serwis ma mi wymienic łozyska w skrzyni i 3 tydzien juz czekam na telefon ze lozyska juz sa sprowadzone a 24 miesiace mijaja 30 kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres gwarancji na cały samochód (co do zasady) wynosi 36 miesięcy. Wystarczy, że w tym okresie usterka się ujawniła i została zgłoszona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres gwarancji na cały samochód (co do zasady) wynosi 36 miesięcy. Wystarczy, że w tym okresie usterka się ujawniła i została zgłoszona.

... lub przebieg 100 000 km

Zależy co szybciej "osiągniesz" !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witam mam takie pytanie czy ktorys z forumowiczów orientuje sie czy mozna po ponad dwóch latach od kupienia auta przedłużyc gwarancje do 5 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, nie później niż na miesiąc przed upływem trzeciego roku podstawowej.

Warunek-serwisowanie zgodne z książką przeglądów .

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 5 lat dostalem przy zakupie. Ale co ciekawe znalazlem w sieci warunki gwarancji i obejmuje ona wszystkie elementy samochodu z wylaczeniem tych ktore ulegaja naturalnemu zuzyciu. Obawialem sie, ze ona nie wiele warta ale okazuje sie, ze nie jest wcale taka zla. No chyba , ze sie myle.. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie przedłużonej:belka zawieszenia(sanki).wachacz,drążek stabilizatora,wysprzęglik,remont silnika(przekręcona panewka) może? Normalnie ok.30k po cenach A.S.O. edit:Wielki plus dla serwisu za ABSOLUTNE zero problemów przy realizacji napraw.

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gregson - też się załapałem na tą gwarancję. A Ty czytałeś warunki tej przedłużonej gwarancji? Bo z tego co wiem - ta przedłużona to nie jest stricte gwarancja (nissanowska) - tylko taki rodzaj polisy ubezpieczeniowej - no i ciekawi mniej jej OWU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonie to nic nie dostalem. Potraktowalem to jako gratis wiec nawet nie wnikalem wtedy co to jest. Ale pozniej zaczalem szukac w necie i znalazlem ogolne wayunki ubezpieczenia 5* -podaj maila to ci wysle- jak to znajde w swoich smieciach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonie to nic nie dostalem. Potraktowalem to jako gratis wiec nawet nie wnikalem wtedy co to jest. Ale pozniej zaczalem szukac w necie i znalazlem ogolne wayunki ubezpieczenia 5* -podaj maila to ci wysle- jak to znajde w swoich smieci

 jasiek2912@wp.pl       z góry dziękuję

dzięki za pomoc, jak dostane od Gregsona warunki gwarancji 5 to zadzwonie do salonu i spytam sie jeszcze o cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,to ubezpieczenie.Przed każdą naprawą musieli czekać na zgodę.Nigdy jednak nie robiono problemów , a czas oczekiwania to było kilka dni.

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 jasiek2912@wp.pl       z góry dziękuję

dzięki za pomoc, jak dostane od Gregsona warunki gwarancji 5 to zadzwonie do salonu i spytam sie jeszcze o cene

wyslane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...