Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] Listwy ochronne na drzwi do Micry K12 i nie tylko...


Gość Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam serdecznie wszystkich szanownych Klubowiczow chce zadac dwa pytanka moze ktos zna na nie odpowiedzi chodzi mi o listwy ochronne na drzwi do K12 sa oryginalne do kupiena w ASO ale cana jest bynajmniej dla mnie za kawalek plastiku przesadzona moze ktos zna jakas tania firme ktora zajmuje sie produkcja takich listew . Drugie pytanko to czy ktos wie gdzie mozna nabyc poza ASO ma sie rozumiec lakier do malowana auta tylko taki zeby odcien byl podobny a najlepiej taki sam jak oryginal w dobrej cenie w ilosci powiedzmy 0,5 litra . Z gory dzieki za podpowiedzi pozdrawiam i zycze aby zaden k..s nie poobijal wam drzwi na parkingu .

Wolf (Micra 1.4 K12 Gdynia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego setke możesz nawet kupić w mieszalni lakierów a tam dobiorą Ci go idealnie. Podjedź na mieszalnik Standoxa a zrobią Ci taki, że mucha nie siada. Nie zapomnij jeszcze o klarlack'u !!! Policzą Cię za oba cos kole 100zł.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej pojechac do dobrego lakeirnika z tą obudową/klapką od wlewu do benzyny 8) i oni na podstawie tego dorabiaja lakier :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
chodzi mi o listwy ochronne na drzwi do K12 sa oryginalne do kupiena w ASO ale cana jest bynajmniej dla mnie za kawalek plastiku przesadzona moze ktos zna jakas tania firme ktora zajmuje sie produkcja takich listew . Wolf (Micra 1.4 K12 Gdynia)

 

Poszukaj na allegro. Ja kupiłam tutaj LINK. Tylko pogadaj najpierw z facetem to Ci dokładnie doradzi które do Twojego autka będą najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolf widze ze jezstes z gdyni ... ja tesh.. i mialem podobny problem ale rozwiazalem go w taki sposoob: pojechalem na wilekopolska do NISSANA podalem nr dowodu osobistego i podali mi kod lakieru.. przeshedlem sie kawealem nizej gdzie jest mieshalnia lakierow i dorobili mi ideal.. ale nie apmietam ile wtedy placilem cos chyba kolo 100 (baza podklad itd....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...