Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Potrzebna pomoc kostka świateł otworzyłem kabelki się pomieszały Primera P12 1.8


Gość przemas70

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przemas70

Witam.

Czy byłby ktoś taki miły i zrobił zdjęcia kostki od świateł jak idą kabelki kolory w kolejności do kostki. Rozmontowałem kostkę ponieważ chciałem odłączyć antynapad pomyliłem kostkę i kabelki pomieszały mi się. Primera P12 1.8

Będe bardzo wdzięczny. Kabelków jest 12 i ciężko metodą prób i błędów poprawnie je zmontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

Powinienes kolego jeszcze w profilu dodać jaki masz silnik. Często bęzynka a diesel mają róznice w elektryce.

Od czego odpiąłeś tę kostkę z 12 przewodami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przemas70

1.8 benzyna odpiąłem od świateł po lewej stronie kierownicy i rozbroiłem ją brązowa 12 przewodów wiem że jest to problem ponieważ trzeba przynajmniej podnieść osłonę górną za kierownicą wypiąć i zrobić zdjęcie z jednej i z drugiej strony szukałem w necie ale niema .Więc jak ktoś może to zrobić to proszę o zdjęcia.

 

  1. Dodam jeszcze że z jednej wchodzi 7 kolorów z drugiej 5 . 1.8 benzyna hecbeck
  2. Problem zaczął się od elektryki mam zamontowany antynapad coś z nim robiło się nie tak i chciałem go usunąć i tak wyszło. Próbowałem już kilka razy ale zawsze jakiś kabelek włożyłem nie w to miejsce. Myslę że niema róźnicy czy benzyna czy ropa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

To Ci kolego nie pomogę. Przykro mi. Myślałem że np. od modulu komfortu - bo mam fotkę modułu z kostkami i kablami.

Może gdzieś w ogłoszeniach na all.... znajdziesz przełącznik świateł i będą widoczne kabelki. Teraz tylko to wpadło mi do głowy.

Na stacjonalnym kompie mam fotki przełączników i kolumne kierowniczą, ale to dopiero jutro. Teraz jestem w pracy i w laptopie tego nie mam. Z tym że ja mam Tino 2,2, więc coś się może różnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...