Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

AIRBAG SENSOR MURANO Z51 98820 1AA0A AUTOLIV


andre116

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam NISSANA MURANO II Z51 po livcie rok 11-2007 3,5 l benzyna wresja S AWD zakupiony w USA

Potrzebuje Moduł SRS ( AIR BAG )

moj moduł ma numer AUTOLIV 98 820 1AA0A firma w szczecinie próbowała naprawić moj moduł ale nic z tego nie wyszło poduszka dalej miga i kolega w serwisie nissana w szczecinie powiedział że lepiej poszukać używanego ale nienaprawianego bo każdy inny regenerowany zawsze pozostawia jakiś ślad i to wychodzi na kompie i nigdy nie ma pewności czy w sytuacji skrajnej zadziałaja poduchy .

Macie moduł o takich numerach ale nie regenerowany??? Kont 692 692 530 mail andre116@op.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Patrol 260

Znalezienie takiego modułu będzie ciężkie, ja bym ten zaniósł do dobrego elektryka i wykasował, ew zmienił mu pamięć na nową, nie wiem jak w Nissanie ale w po podpięciu kompa Reno na wszystkich sterownikach wyświetla się numer Vin, więc przy sprzedaży od razu wyjdzie że moduł zmieniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=====================================================================================================

 

Głosujemy w konkursie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.auto-swia...san-klub-polska

 

=====================================================================================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...