Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Bagażnik dachowy do QQ+2


Pawbaj

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Powoli trzeba zacząć myśleć o wakacjach, więc rozważam jak by tu 5-osobową rodzinę zapakować na dłuższy wyjazd. Zapewne nie obędzie się bez box-u dachowego. I tu pytanie - czy któryś z forumowiczów jest w posiadaniu bagażnika dachowego (bazy - nie będę miał w moim aucie relingów) do wersji +2 innej niż oferowana przez Nissan? Szukałem czegoś takiego na stronie Thule, nie oferują, podobnie nie udało mi się znaleźć nic na Allegro. Pakiet z bazą, bagażnikiem na narty i siatką od Nissana to ponad 1100,00 złotych, podczas gdy mnie z niego potrzebna jest tylko baza, wolałbym wydać połowę tej kwoty i kupić to co rzeczywiście potrzebuję.

Link to comment
Share on other sites

Nie sadzę aby baza do QQ czy QQ+2 rózniła się czymkolwiek. I tak producent zaleca montaz o odpowiednim rozstawie. Zazwyczaj od 70 do 85 cm. Wiem że koszt 1100 zł to nie mało ale na jakosci nie ma co oszczędzać. Bagazniki takie sa na Allegro np.

http://moto.allegro....2114332139.html

 

a tu sprzedawany przez Nissana po b. dobrej cenie.

http://moto.allegro....2195883419.html

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście, szerokość aut w obu wersjach jest identyczna. Czyli otwory montażowe również powinny mieć identyczny rozstaw. Dzięki za zwrócenie na to uwagi. Zmyłiło mnie to, że nigdzie w opisach produktów nie znalazłem informacji iż baza do QQ pasuje również do QQ+2.

Link to comment
Share on other sites

ma do sprzedania Whispbar Through - supercichy, zamykany - doskonały - 75 kg na listwe - http://www.whispbar....BCniki/whispbar

 

po jednym sezonie - chciałbym sprzedać za 530pln plus przesyłka bo jest mi zbędny - oczywiście do QQ - dokładnie taki:

 

 

Whisbar_Through.jpg

 

qqwishbar.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...