Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Piszczenie


KURCZAK

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM :)

Podczas jazdy z predkoscia do 30 km/h z przednich kół dochodzi cos piszczy, czy ktos z Was spotkal sie juz z czyms takim. Jesli jade szybciej to dziwny pisk ustepuje. Co to moze byc???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie oststnio klocki popiskiwały na takich małych prędkościach.

 

Jadąc z równą prędkością np. 25 km/h leciutko naciśnij hamulec - jak przestanie piszczeć to znaczy, że to klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe o tym nie pomyslalem, sprawdze moze to faktycznie to mogł sie zebrac pył z klocków i to tak piszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe o tym nie pomyslalem, sprawdze moze to faktycznie to mogł sie zebrac pył z klocków i to tak piszczy.

Pył jak pył. Mnie po wymianie ciezko siedzialy w siodle zacisku i strasznie powoli odbijaly. najgorzej jak sie czesto hamowalo. Ale wyciagnalem je z zacisku, wyczyscilem zacisk, potraktowalem pilnikiem do metalu brzegi, ale nie okladziny, tylko ten metal i dzialaja jak zloto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od jakiego czasu przy wiekszej predkosci od 50/60km cos mi piszczy w kole prawym od strony pasazera.Mialem wymieniany przegub jakies 2 miesiace temu,ale wszystko bylo sprawnie przeprowadzone,zostal smar nalozony i spokojnie jezdzilem zeby kulka z lozyska nie wyszla.To sie stalo od jakiego miesiaca i nie wiem kompletnie co to moze byc.Sadzilem,ze to moze opony wiec je wywazylem.(5 dyszek poszlo...),a dalej piszczy jak piszczalo.Jesli ktos tak mial lub sie orientuje to prosze napisac.Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość martipp

Miałem ten sam problem,klocki zaczeły piszczeć po przejechaniu 2tyś.km.Okazało się że przyczyną są tarcze na których powstał rant. Po usunięciu rantu już nie piszczy. :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sadzilem,ze to moze opony wiec je wywazylem.(5 dyszek poszlo...)

Ło bosze - gdzie tak drogo wyważają, daj namiar, będę omijał z daleka ;)

Miałem ten sam problem,klocki zaczeły piszczeć po przejechaniu 2tyś.km.Okazało się że przyczyną są tarcze na których powstał rant. Po usunięciu rantu już nie piszczy. :D

Pozdrawiam

Prawda, też tak miałem, tarcze przetaczałem i piszczenie zajeba........ ups ale mi się rymło :P

Pozdrawiam - Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...