Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oznaczenia silnika 2.0dci m9r


Gość syriusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czeka mnie wymiana silnika 2.0dci 150KM oznaczenie M9R,

Znalazlem na allegro kilka silnikow z takim oznaczeniem.

Pochodza one od renault i nissan.Maja rozne oznaczenia np. m9r d833 lub m9r a720 itd.

Moje pytanie brzmi czy silnik od renault lub x-traila o oznaczeniu m9r bedzie pasowal do Qashqaia?

Co oznaczaja te rozna oznaczenia po m9r?

Dziekuje z gory za pomoc. Sprawa jest dosyc pilna.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz. Trafilem juz wczesniej na Twoj post ale niewiele on wyjasnia.Link ktory podales odnosi sie raczej do Renaut, a czy mozna sie na nim bazowac jesli chodzi o Nissana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie z tej strony możemy się tylko dowiedzieć jakie są rodzaje silnika M9R i że trzeba uważać przy zamianach :(

Natomiast, która wersja mieszka pod maską np. mojej QQ to nawet nie wiem, a chętnie bym się dowiedział.

No i oczywiście jakie są różnice, może da się przerobić na 173 KM? :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich info wynika ze 150KM i 173KM to te same silniki.Roznia sie oprogramowaniem dzieki czemu zmienia sie moc. Podobno qashqai,x-trail i koleos maja te same silniki m9r. Z innych renaultow typu megane,laguna,trafic itd. silnik nie bedzie pasowal ale szukam wiarygodnego potwierdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam wszystkich . Mam pytanie , posiadam w swoim qq m9r g832 , który już odmówił dłuższej eksploatacji ... Jak mogę wrzucić zamiennik ( inne oznaczenie ) aby to było pewne i nie byłoby problemu z elektroniką po założeniu innego kodu . Z góry dziękuję za odpowiedź . Pozdrawiam qq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...