Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zmiana Felg i nowe opny w teren


NuMeR

Rekomendowane odpowiedzi

W zwiazku ze zmiana wygladu mojej navarki chce zalozyc Felgi 16' w kolorze Czarnym

 

 

Takie jak w linku http://allegro.pl/felgi-stalowe-et-10-16x7-nssan-navara-pathfinder-i2213712785.html

 

Czy wejda bez problemowo ?

 

 

Chcial bym zeby opony byly szersze niz w orginale i chce zalozyc

 

 

 

BFGoodrich All Terrain T/A KO 285/75 R16 126 Q

 

Czy 285/75 nie beda za duze ?

 

Pozniej chcial bym zrobic malego Lifta jak bede wymienial Amorki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przeglądałem forum jakie największe opony wkładają do navki i znalazlem 285/70/17 więc 285/75/16 będzie większa w obwodzie o 3.1 mm .Domniemywam że powinne pasować , ale poszukaj kto wkladal takie koła i zapytaj czy mu nie obcierją a na koniec pochwal się jak to wygląda i czy nie obciera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to BFG są już lekko przestarzałe co polecacie w zamian za BFG All Terrain ?? co powiecie o TOYO OPEN COUNTRY All Terrain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem jak te felgi są wyprofilowane od środka. Miałem w firmie Navarkę na stalowych 16", od środka miały taki dziwny rant który nagarniał błoto i go nie wypuszczał. Na dokładkę ciężko było to wydłubać. Jeżeli do tej pory jeździłeś na 17" to sprawdź średnicę tarczy, bo może być za duża do felgi 16".

Kurde dopiero później przeczytałem, że sprzedasz tarcze 320 mm, więc masz to obcykane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem jak te felgi są wyprofilowane od środka. Miałem w firmie Navarkę na stalowych 16", od środka miały taki dziwny rant który nagarniał błoto i go nie wypuszczał. Na dokładkę ciężko było to wydłubać. Jeżeli do tej pory jeździłeś na 17" to sprawdź średnicę tarczy, bo może być za duża do felgi 16".

Kurde dopiero później przeczytałem, że sprzedasz tarcze 320 mm, więc masz to obcykane :D

Heh nom na moje tarcze 292mm spokojnie 16'' wejdzie juz kiedys do ciebie pisalem ze mam komplet dobrych Tarcz i Klocków do Patha wiec jak ci sie zbliza do sprzedam taniej niz na allegro bo ja kupilem i leza nowe bo zmienily sie plany ide w strone totalnej terenowki ;) jak bys byl zainteresowany to daj znac koszty w porownaniu do serwisu smieszne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie potrzeba napewno się odezwę. Z serwisu to zszedłem definitywnie po ich akcji zeszłą wiosną. Próbowałem jeszcze niedawno przez nich kupić klamkę wewnętrzną przednią ale cena z kosmosu :devil: to kupiłem na alledrogo za stówkę (od navary). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...